relumowane będzie!
Odpowiedz do tematu

:
Toyota, 40 jest z osłonką koronki :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Toyota, 40 jest z osłonką koronki :?:


Z osłoną koronki ~44mm

:
Trafła do mnie marynka od Getat do poprawki od kumotra Kamila.
Zasugerował żebym może jakiś pictorial uskutecznił z realizacji zlecenia - no to uskuteczniam.
W getat zamówiona została polerowana Fiddy z beżową lumą tak, żeby przypominało PAMa 327. Przyszło prawie to co było zamówione ;)



Czyli jak widać koperta szczotkowana, a luma taka jakby dziwna... na dodatek inna na wskazówkach i inna na indeksach. Świeciło to tak:



Przy okazji niezbyt ładnie szczotkowany crownguard (a może po prostu porysowany)



A w gratisie odcisk palca majfrenda na deklu od wewnętrznej:



I paprochy na tarczy:



Sama tarcza miała dość nietypowy kolor - czarny głęboki mat.



No i ta luma - dziwna, a w każdym razie nie przypominająca beżowej.



No to do roboty. Najpierw koperta. Było tak:



Udało się wypolerować tak:



Nie idealnie ale całkiem nieźle.

Szczotkowanie crownguarda miało zostać poprawione. Po poprawkach wygląda tak:




I już złożone, a szkiełko na swoim miejscu:



Czas na nową lumę. Wskazóweczki:



I tarcza:



Tarcza została dodatkowo przemalowana lakierem czarnym satynowym (gratis :P ).

Świeżo naświetlona świeci teraz tak:





No i efekt końcowy:








Segoy
:
Mniam, mniam! :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Aż mnie dech zaparło z wrażenia :shock:
Segoy extra tuninguje marychy pifko

:
Segoy, BRAWO!

P.S. Trzymaj tą lumę - będę miał zlecenie dla Ciebie na takie relumowanie ;-)
Tylko muszę poskładać swojego Panuraja ;-)

:
Mega robota! Gratuluje!

:
Wow, fantasmagoria normalnie :shock:
Piękna robota!

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Świetna Maryna, super wyszło. Nosiłbym taką...
Muszę się w końcu zebrać do zakupu i pewnie potem "tuningu".
Brawo pifko

Pozdrawiam

Jarek
:
Super robota! Dokładnie o to chodziło. Wielkie dzięki! pifko Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na listonosza :))

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER
:
:shock: wyszło obłędnie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Świetny jest teraz! Bez zaskoczenia w sumie, miałem już bezpośrednią okazję do przekonania się co Segoy potrafi wyciągnąć ze, zdawałoby się, ciężkiego przypadku :)

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Segoy, brawo wyszło zajebi pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Świetnie!
Kamil musiał mieć niezłego pecha - mój getat przyszedł całkiem ok, nie mogę się właściwie do niczego przyczepić.
O dziwo noszę nawet na oryginalnym pasku, który uważam za dobry.

Jedyne co to raz na jakiś czas zastanawiam się czy nie zrobić beżowej lumy - a jak zobaczyłem te fotki to :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: chyba zrobię ;)

Mój z oryginalną lumą świeci bardzo podobnie.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Świetnie!
Kamil musiał mieć niezłego pecha - mój getat przyszedł całkiem ok, nie mogę się właściwie do niczego przyczepić.
O dziwo noszę nawet na oryginalnym pasku, który uważam za dobry.

Jedyne co to raz na jakiś czas zastanawiam się czy nie zrobić beżowej lumy - a jak zobaczyłem te fotki to :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: chyba zrobię ;)

Mój z oryginalną lumą świeci bardzo podobnie.


A wiesz, co jest najgorsze? Przed zakupem rozpytałem na forum, gdzie kupować i wszyscy chwalili Getat (no może poza czasem realizacji, który i u mnie był dość długi), a tu taka wtopa. Niemniej, ze zdjęć wygląda, że udało się uzyskać zamierzony pierwotnie efekt :)

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.