Niezly towar z Holandii - Pulsar Bullhead
Odpowiedz do tematu

: Niezly towar z Holandii - Pulsar Bullhead
Przygoda z zakupem to ciekawa historia. Tego zegarka nie ma w produkcji od kilku lat. Prawie 2 lata temu zobaczylem go kiedys w nadgarstkowych na wus i padlem. Od tej pory co jakis czas przegrzebywalem net w poszukiwaniu uzywki. tyg temu gdzies o 3 nad ranem konczac robote znow zapuscilem nr ref tego modelu w googla, ale z bledem. Wynik 2 strony w tym jedna ze slowem pulsar... Sklep w Holandii tylko wer. holenderska strony, ale koszyk czerwony widze i nie wierze... nie wierze tez w cene... przeceniony do 68 euro.... odruchowo kilkam, pacze - jest PayPal przelewam i stygne... Chwila refleksji... w najlepszym wypadku dostane zwrot i info ze nieaktualne, albo i strace kase, bo hgw co to za sklep... Na drugi dzien dostaje nr listu przewozowego PostNL - no i jest cos sie tam w statusie zmienia. Do czasu az w PL przejela paczke Siodemka... dowiedziec sie o tym ze to oni przejmuja graniczy z cudem . Maja umowe z PostNL /a w sumie to TNT/. Przesylka sie zapadla pod ziemie, ciagle chca 13 cyfrowy numer a tu ja podaje jakis niesiodemkowy. NIKT na infolinii siodemki nie wiedzial ze wspolpracuja z PostNL !!! Starczy - dotarlem osobiscie do dyrektora tego burdelu w Wawie i dopiero on osobiscie wykopal paczke za 2 dni z Poznania.... jeszcze kilka dni i by wrocila do nadawcy... Po prostu lezala i nikt z tym nic nie robil. Szkoda slow, koncze, paczta zatem

Edit: znalazlem chyba przyczyne przeceny - dekiel otwieral chyba jakis dekiel i mu sie omsklo ze 2x niestety. Tak bylem zachwycony tarcza, ze na dekiel spojrzalem dopiero teraz jak zdejmuje go pod prysznic ;) To model chyba z 2007/2008 bateria mogla pasc w sumie. Byc moze bylo to napisane, jednak kliknalem go jak tylko zlokalizowalem "koszyk" a po platnosci zniknal juz ze sklepu.


















s

Ostatnio zmieniony przez strix 2012-02-24, 08:29, w całości zmieniany 5 razy
:
Jak wspominałem :
- napisy :razz:
+ cała reszta
++ koronki, ich posadowienie :cool:
Na pewno ciekawy model, ciężko wyklikany, niech się nosi :grin:
p.s.
na temat fotek ciii, jak zwykle :roll:

:
Świetny, rzuć linką do tego sklepu, może mają też PUA057 :twisted: , w ostateczności PUA059 ..

:
OOOO, już pisałem - zajebongo! Żadne napisy mi nie przeszkadzają - wszystko jest mniut.

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Niezły splot wydarzeń ..
Za taką cenę to bym brał i nie żałował :!:
Niech się dobrze nosi

:
Przecudny jest :shock: :mrgreen: !!!
Daj proszę linka do sklepu!

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Wyjątkowy ,,diabełek '' . Piękny zegarek ,

:
...rzeczywiście nie głupi jest

sagvartok
[Usunięty]
:
A jaka rozmiarówka?

:
Strix - biorę jak Ci się znudzi!!!

:
Fajny! kolorystyka,tarcza i koperta..zazdraszczam
Nosiłbym :razz:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Tomek - PUAxxx nie maja ;)

chomior - sklep ma absolutnie nieatrakcyjne ceny - we francuskich znacznie taniej. Po prostu gosc mial tego bullheada pod zlym numerem ref. wiec nikt go nie znalazl. Do tego na sklepowej, malej, "plaskiej" fotce wygladal zupelnie nieatrakcyjnie - jak rysunek kredkami. Do tego dekiel przerysowany i pewnie bylo to opisane, tylko ja holenderskiego ni w zab ;)
http://www.onlinejuweliershop.nl/

sagvartok - 43mm szerokosc i 51mm wys - czyli lug 2 lug. Jednak on tak oplata nadgarstek, ze te 51mm nie widac zupelnie.

Santino - nie wiem czy w takim wieku beda nam potrzebne jeszcze zegarki :twisted:

Jestem zachwycony jakoscia wykonania - no poziom seiko bez zadnego naciagania. Zreszta nie tylko ten model, bo i biale chrono jakie mam to miazga za taka cene. Leci jeszcze jeden pulsar - dzis wyladowal w wawie :mrgreen: Ale juz bez emocji - model dostepny bez problemu ;)

Pozdr
s

Ostatnio zmieniony przez strix 2012-02-24, 08:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Całkiem , całkiem , tylko tą czcionkę na tarczy mogliby zmienić , ale to bullhead więc można mu wybaczyć :twisted:

:
strix napisał/a:
Santino - nie wiem czy w takim wieku beda nam potrzebne jeszcze zegarki


:D

Może jednak Ci się znudzi :-)
Po co Ci taki z porysowanym deklem ;-)

:
Ja to bym na Twoim miejscu się go pozbył, porysowany, nie uchodzi takiego mieć. A jak dojrzejesz do tej decyzji to daj znać...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.