Polski Tourbillon
Odpowiedz do tematu

:
E tam, Alamos siem nie zna - on wielga i arogancka korporacja jest. Na najfspanialszym i najdostojniejszym forum zegarkowym przeczytałem, to wiem! :mrgreen:

Gboo.

:
I jaszcze śrubki podrabiamy a Santino wie jak zrobić je na niebiesko to go chyba tylko na stos

:
Jacek. napisał/a:
E tam, Alamos siem nie zna - on wielga i arogancka korporacja jest. Na najfspanialszym i najdostojniejszym forum zegarkowym przeczytałem, to wiem! :mrgreen:

Gboo.


No i dodaj że korumpująca korporacja, gdyż bez tego cierpi nasz PRESTIŻ :!:

sylwek
[Usunięty]
:
Jacek. napisał/a:
E tam, Alamos siem nie zna - on wielga i arogancka korporacja jest. Na najfspanialszym i najdostojniejszym forum zegarkowym przeczytałem, to wiem! :mrgreen:

Gboo.


i te kilkaset zegarków zrobionych przez tą korporację odbiera rynek kłalycie ,a to już jest arogancja nie do przeżycia :mrgreen:

:
Ależ z nas aroganckie kutafony :!: Ide sobie sam strzelic fpysk za karę. Co ja tam mam ... wino ... piwo ... burbon ... wódki nie ma, wypiłem :!: To zacznę sobie strzeleć od lewej dolnej półki ...

:
vobis2 napisał/a:
I jaszcze śrubki podrabiamy


A to wszystko przez Ciebie :-)

:
nieudacznicy i kryminaliści się po prostu nie mogą znać na zegarkach :D

_
work in progress
:
Idę odprzodkować Karzącą Flaszkę Opaczności - na pohybel korumpującym naśladowcom Najjaśniejszego Gwintu :grin:

Gbou.

:
damn :/ zdałem sobie sprawę że jak tworze jakiś swój render to pewnie też podrupka z tego wychodzi, ale z poznania mam bliżej do swiss niż w z łodzi.. to może trochę mniej podrupkowo jest?

_
work in progress
:
Ale dajcie mnie się napawać - gdzież zostaliśmy okrzyczani "korporacją bezduszną" :?: Bo do tego własnie dąży nasz biznesplan, co nam w nim nie wyszło że "taniej to sie nie da!" ...

:
Damian napisał/a:
damn :/ zdałem sobie sprawę że jak tworze jakiś swój render to pewnie też podrupka z tego wychodzi, ale z poznania mam bliżej do swiss niż w z łodzi.. to może trochę mniej podrupkowo jest?


"Mamusiu, my pijemy dużo, ale ze fstrentem" :mrgreen: :mrgreen:

Gbougbou.

Blaz
[Usunięty]
:
vobis2 napisał/a:
Oj tam Oj tam będziemy wspólnie strugać pierwszy Polski turbillion :lol:Przygotować młotki i dłutka :shock:


I to jest piękne w tym wszystkim! :shock: :wink:

:
Tylko aby te mlotki chinskie nie były trzeba baczenie dawać. Chiński młotek splugawi wszystko co Szlachetne i Piekne :P

:
Spokojna głowa , moje piłeczki w bańkach będa wychodzić z pod szwajcarsko-niemieckich machin i grzebackich wynalazków. Jak sie jakiś chiński pilnik gdzieś tam przewinie to sie go wytnie z życiorysu i sprawa załatwiona.

Pozdro!!!
:
Ty Marcin to pokazuj wreszcie te swoje wynalazki! Ile można czekać...? ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.