Projekt EDC
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
doszłaby czwarta : że jest bez daty :D :złośliwiec:

....napisz gdzie i już melepecę :P :))
Krzysiu, napisz mnie jeszcze jak jest rozwiązana konstrukcja bezela, inaczej niż w foczce?

:
ALAMO napisał/a:
Teraz są tylko trzy opcje : można melepecić że datownik jest, albo że jest białe koło daty, albo że będzie czarne koło daty. A tak, doszłaby czwarta : że jest bez daty :D :złośliwiec:


5. że jest tam gdzie jest a nie jest gdzie indziej hihi
6. bo mógłby być np. indeksem 4, albo 5 ;)

:złośliwiec: :złośliwiec: :złośliwiec:

_
work in progress
:
O to to Damian, o to to :D

Bezel będzie - niestety - jednokierunkowy, gdyżżeponieważ kolejna "nastajaszcza kłalitetna fabryka co partneruje uznanym i renomowanym markom" zrobiła bezel dwukierunkowy taki, że Otago/Foka przy nim to mistrz kultury pracy jest :głową w mur: facepalm

:
Ojtam, ojtam, data na 3 lub 6 jest O.K, a tak to wygląda jakby projektant cierpiał na rozdwojenie jaźni, i tu bym chciał, ale tam tez mnie ciągnie :P ;)
Bezel może być jednokierunkowy, ważna jakość pracy :)

:
ALAMO napisał/a:
Myślimy jeszcze ew. nad zastąpieniem drukowanej tarczy naklejanymi indeksami takimi jak w Dziku i Sokole - ale to może być "przecukrzone w cukrze".


Koniecznie - cukier jest dobry :)

:
Dawać mnie go do mnie, na śląskim spocie ocenimy :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
Czarna data z białymi cyframi na 6 byłoby super.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Proponuję o wysłanie tego zegarka do mnie , niezwłocznie :))

:
Data jak w Christoferu Łardu Trajdentu :)



Całość całkiem fajnie się prezentuje. Takie ni to seiko ni to TAG :)
Sam się pewnie nie skuszę ale jak to mówią GLWS
pifko

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2013-11-12, 15:22, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
...w sumie to obleci...






...byle data czarna była

:
Maxio napisał/a:
byle data czarna była


O to, to! pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
ALAMO napisał/a:
Teraz są tylko trzy opcje : można melepecić że datownik jest, albo że jest białe koło daty, albo że będzie czarne koło daty. A tak, doszłaby czwarta : że jest bez daty :D :złośliwiec:


Jak EDC to data musi być. A ze biała, tu mu akurat pasuje IMHO, bo godzinówki są białe. Mam nadzieje ze kolor i wykończenie tarczy i pierścienia sa takie same, tak?

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
ALAMO napisał/a:
Myślimy jeszcze ew. nad zastąpieniem drukowanej tarczy naklejanymi indeksami takimi jak w Dziku i Sokole


Słuszna koncepcja, bez naklejanych to jest milion innych dipblów, maratonów i pretorianów ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
...z tymi "nakładanymi" indeksami to w zamyśle miało tak być, ale czy będzie...

Sylwek
[Usunięty]
:
zaczyna się melepecenie, :)) data srata itp

se Osoby kupią farbkę w szpreju i popsikają, a co do obecności daty,to komu nie pasuje,niech se gumę do żucia naklei :złośliwiec:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.