Zwiezda
Odpowiedz do tematu

:
gratuluje "7" :)

:
Roztworzyłem tą drugą zwiezdkę, taka zwyklejszą, która dostałem razem z siedmiokamieniową. tarcza ładna, mechanizm nawet nienajgorszy, tylko zasyfiały, więc wymieniłem dekiel na ładniejszy i do kolekcji, niech ma :) Zwłaszcza, że tej wersji tarczy jeszcze nie miałem :)

http://pmwatch.republika....penza_52_0.html

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2012-02-14, 19:55, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
Paweł fajne te zwiezdy. Ciekawe co kolejnego upolujesz. Przeglądam czasem aukcje i zastanawiam się dlaczego te gamonie ze wschodu w zdecydowanej większości w opisie aukcji wstawiają jedynie foty tarczy i dekla. Inteligenci. A jak masz jakieś podejrzenia i prosisz o foty to odpisuje ci taki "ja nieznaju , ty bieriosz co uwidieł'' :mad:

:
Ale dzięki temu jest pole do popisu dla tych, co po tarczy moga przewidzieć, ze w środku, o ile nikt nie podmienia, siedzi coś ekstra ;) . czasami się da :) A Zwiezdy są fajne, ale tak, jak Pabiedy. Albo lata 40, albo ewentualnie bardzo ładne sztuki. Szybko się tłok robi :)

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2012-02-14, 20:34, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
Szybkie pytanko - jak się zeruje ten krokomierz ziaryjski :?:

:
Trzeba wcisnąć pokrętło i kręcic zgodnie ze strzałką, aż się same zera zrobią.

[ Dodano: 2012-02-24, 23:16 ]
Ot i nowy nabytek - nie Zwiezda, a ZiF. Niby to samo, ale nie do końca :D



http://pmwatch.republika.pl/2012/zif_0.html

Ну, погоди! :wkurzony:
:
:shock:

Gb.

:
gratuluję zifa:)

Spam
[Usunięty]
:
Piękna ci ta bestyja

:
No no :twisted:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Noch einmal :twisted:





Rzadko w takim stanie się je spotyka :grin:

Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
Gdyby ten zif był w naturalnej wielkości tak jak teraz na zdjęciu to by była dopiero maszyna :roll: A tak taka łupinka :wink: Mimo wszystko GRATY


...czasami oczyma wyobraźni patrzę na te sowieckie werki i wyobrażam sobie jakby wyglądały ozdobione w amerykańskim stylu two-tone :twisted:

:
Spam napisał/a:
Gdyby ten zif był w naturalnej wielkości tak jak teraz na zdjęciu to by była dopiero maszyna :roll: A tak taka łupinka :wink:


No, takie znowu "damki" to one nie są - po długości coś koło Pobiedy.

Cytat:
...czasami oczyma wyobraźni patrzę na te sowieckie werki i wyobrażam sobie jakby wyglądały ozdobione w amerykańskim stylu two-tone :twisted:


Jak kołchoźnik w tanim meloniku :smile:

Gbu.

goral35
[Usunięty]
:
gdzie jest kopalnia w której takie cuda mozna wykopać ??? :mrgreen: :mrgreen: :roll:

:
Pływają na zatoce od czasu do czasu :D

Ну, погоди! :wkurzony:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.