Omega Seamaster, kostka pozłacana
Odpowiedz do tematu

: Omega Seamaster, kostka pozłacana
nabytek z alle, jeszcze nie doszedł, zdjęcie z aukcji



pewnie mnie zbyszke opierniczy :) , że werk nienadzwyczajny(już widział zresztą) i że pozłota z tych czasów marna, ale to gift dla ojca. A staruszek miał tylko wymogi, żeby była omega, w złotym kolorze, kostka, stara i niedroga. No to zrobiłem co mogłem. Dopóki nie dam, sam trochę ponoszę

http://img266.imageshack.us/i/omegaa.jpg/

:
Gratulki, i pozdrowienia od degeneratów dla Taty.

:
Piękna... Taka miodowa, że aż paluszki lizać...

:
Jeśłi to jest zdjecie z aukcji, to ja bym się nie bał efektu. Serio. Gratulacje, piękna rzecz.

:
dzięki Panowie. Wiem, że od spodu jest leciutko drapnięta pozłota, ale nie widać przy noszeniu, a z czasem może się poprawi. Nie mam fetyszu, żeby w starym zegarku jak najmniej zmieniać, poprawiane tarcze itd. też mnie nie gorszą (a tacie wszystko jedno)

:
W mordeczkę... A "wiela" kosztowała?

:
Zastosujesz standardowe zabiegi kosmetyczne i będzie jak nowa.

Edytka złocone koperty odzyskują blask po czyszczeniu ...pastą do zębów

:
Spinner napisał:
W mordeczkę... A "wiela" kosztowała?




jak znam życie to przepłaciłem, ale co tam, nie majątek... 650 pln-ów. Dodam, że pasek jest w komplecie, zgodnie z opisem aukcji to nówka Hirsch

Blaz
[Usunięty]
:
Jak rozumiem to nie masz jeszcze zdjęć od d... strony? :wink:

:
mam, ale mi imageshack w pracy lipnie chodzim jedno zdjęcie wstawić to cud, więc wybrałem front. W kazdym razie to żyjątko morskie tam jest :)

:
Bardzo ładny sam bym chciał takiego , i myśle Tata bedzie zadowolony.

Lekko pastą polerską i bezdzie się świecił jak nówka.

:
mam już, szkiełko porysowane, ale to jakieś pleksi czy coś, więc się zaradzi



poza tym wydaje się OK, odpryski pozłoty drobne na dolnej krawędzi, przy noszeniu niewidoczne. Dokładnie takie, jakie były widoczne na zdjęciach na aukcji



dekiel pewnie od innego, bo niepozłacany, ale to też na aukcji widziałem. Ale z konikiem :wink:



kalendarz po francusku. Szybka zmiana daty działa



w sumie jest OK



spróbuję później spłodzić jakieś fotki, choć przy sztucznym świetle jestem już niemal bezradny :(

:
Z tego co widziałem na aukcjach nawet jak zegarek jest pozłacany dekiel z konikiem jest stalowy

Blaz
[Usunięty]
:
Najważniejsze, by był konik. :D

:
musowo bez konika to już lipa , szkoda że nie ma malutkiego znaczka na cyferblacie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.