Moje Seiko
Odpowiedz do tematu

sylwek
[Usunięty]
:
chomior napisał/a:
Eeeee, mój seikowy stan posiadania to 11 sztuk, plus Wired, plus żoniny HEQ :mrgreen: .

Ostatnio poszły do ludzi FFF i BFK, także ich nie liczę.


Ty mnie chomiczku nawet o tych Twoich Seikach nawet nie wspominaj,bo jeszcze mam drżące łydki po dzisiejszym widzeniu :twisted:

:
Santino napisał/a:
Niech ci będzie ;-)

Twoja fotka też ładna. Tylko... inaczej :lol: :lol: ;-)


Ale mnie chodzilo o to, ze moja jest przy Tomkowych do d... i nie chce jej nimi porownywac ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
rybak, Ważne, że zegarki fajne :-)

:
SSA003












:
Tomeczku oświeć mnie proszę, a ten siekaczek jest wyposażony w ficzery typu stop sekunda i dokręcanie?

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Tomek, - przez te fotki twoje z pachem stenka jest to główny kandydat do kolejnego zakupu. Jedyny konkurent to Orient Sparta... Chyba ankietę zrobię co by kumotry mogły pospamować :mrgreen: :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
chomior napisał/a:
Tomeczku oświeć mnie proszę, a ten siekaczek jest wyposażony w ficzery typu stop sekunda i dokręcanie?


Tomek napisał/a:
Mam 4R37 w SSA003K2 (to to samo, co 4R35 plus czas 24h) i ma obie te funkcje.

:
chomior napisał/a:
Tomeczku oświeć mnie proszę, a ten siekaczek jest wyposażony w ficzery typu stop sekunda i dokręcanie?

Posiada oba te udogodnienia, jak już Łukasz wspomniał w powyższym poście .. TUTAJ masz reckę Yeomana tego zegarka ..



jslanina napisał/a:
jest to główny kandydat do kolejnego zakupu

Klikaj, klikaj :grin: .. Warto. Mój kupiłem :arrow: TUTAJ .

Jest jeszcze wersja w pvd, SSA007 ale gdzie dostać? Nie wiem ..



i SSA008, na bogato ..


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-02-05, 10:19, w całości zmieniany 1 raz
:
Ten czarny jeszcze ciekawy, ale i tak Twój na tym pasku się najlepiej prezentuje.

modrzew
[Usunięty]
:
Wypaśny ;)

Kupiłeś go na gumie, bez kajdana?
Można jakieś zdjęcie na nadgarstku?


SSA05 też ciekawy, z "waflem" na tarczy, ale niestety część napisów na bezelu w "pozłotce".

Ostatnio zmieniony przez modrzew 2012-02-05, 11:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Chodzi coś za mną w czarnej kopercie. Te czarne seiko z brązowym pachem fajnie by się komponowało... Szkoda, że stenek ma pilotkę vintage tylko z chrono - bo tak to wiedziałbym co by było kolejnym zakupem :mrgreen: . Co do Seikaczy, jest to prawie, że pewniak do zakupu - nad wersją jeszcze pomyślę :twisted:

:
modrzew napisał/a:
Można jakieś zdjęcie na nadgarstku?









modrzew
[Usunięty]
:
Bardzo dobrze się prezentuje ;)
Jak duży masz nadgarstek?

:
modrzew napisał/a:
Jak duży masz nadgarstek?

16,5cm ale jest dość płaski ..

:
Ale mi podpasowal temat , szukam gdzies najtaniej seiko SNDA15P1 ewentualnie wersji czarnej ,no ten Tomkowy z trzema tarczami tez fajny

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.