Kwarce Parnisa
Odpowiedz do tematu

Roscosmos
[Usunięty]
:
Chyba sobie kliknę ten model, tyle ze ze z bialymi indeksami. kwarc mi nie przeszkadza za to rozmiar wreszcie na moją łapinę. z wyglądu całkiem fajny. widziałem 2 wersje tego zegarka z czerwonym samolocikiem przy sekundniku i bez samolocika u innego majnfrejda ;) .
W sumie moglby wejsc na moje standardowe wyposażenie tylko przeraża mnie zawsze niewiadoma szczelność parnisów. pasek wyglada ładnie i pasuje do zegarka ale pewnie w środku jest obszyty materiałem kawałek kartonu :mrgreen: ....który raz zgięty nigdy już się nie prostuje.

godzilla242
[Usunięty]
: kwarcowy pilot Parnisa
Witam ,

Jestem tutaj nowym uzytkownikiem, a wiec na początku powiem wszystkim Dzien Dobry;)

Mam pytanie odnośnie kwarcowego Parnisa Pilota, którego można znależć na allegro.
Nie powiem, zegarek mi się podoba i co ważne ma w miarę normalny rozmiar, 42 mm, a nie 47 mm;)) te 47 to raczej za duże dla mnie.
Ale do rzeczy. Sprzedawca napisał mi, że ten zegarek ma jeden mankament, luz wskazówki chronographu o jakieś pół sekundy.

Czy myślicie ze to da sie naprawić, czy tak te mechanizmy już maja no i czy wrato zakupić ten zegarek?;)

dziękuje za pomoc!

pozdrawiam.

:
Z tego co inni posiadacze pisali to ma tak każda sztuka, akurat ja trafiłem na taką co tego nie ma, albo nie udaje mi się tego zauważyć :)
Czy warto to musisz odpowiedzieć sobie sam po sprawdzeniu organoleptycznym :D
Moim zdaniem tak, od kiedy go mam stał się moim EDC, jest jak sam zauważyłeś normalnych wymiarów, czytelny no i to Top Gun :) jestem jak Tom Cruise :razz:

Edit: Sprawdziłem lata i u mnie trochę ta sekunda jak nim potrząsam :wink: rada na to jedna nie potrząsać :twisted: a poważnie to mimo, że nie lubię takich wad mieć w zegarku to ta nie przeszkadza wcale, zeruje się idealnie, więcej nie oczekuje od sekundnika stoperowego :lol:

Ostatnio zmieniony przez qbapiasek 2012-02-01, 15:59, w całości zmieniany 3 razy
godzilla242
[Usunięty]
:
Dziękuje bardzo.
Chyba się jednak zdecyduje. Ta turkusowa tarcza wydaje się być barzo ładna;)

pozdrawiam

EDIT to sie jeszcze podpytam, czy tamj est w środku Miyota??

jakie ma odchyłki ten kwarcyk jeśli żeś zauważył?

dziękuje!

Ostatnio zmieniony przez godzilla242 2012-02-02, 09:24, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie no przestań, żeby mierzyć odchyłki w kwarcu? Nie mam pojęcia co to tam siedzi ani ile robi w miesiącu odchyłki.
Popatrz u majfrendów, w porównaniu do allegro oszczędzisz 100zł ;)

:
godzilla242 napisał/a:
Mam pytanie odnośnie kwarcowego Parnisa Pilota


HEREZJA...Jackson ma piękne pilotki na ST25 z centralną sekundą :mrgreen: :mrgreen:

czekam aż mi cash spłynie i jazda :wink:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
: Parnis Chrono
Był na forum?
Fajny jest, mimo ze kwarciak





Model : SS Case, Black Dial, Silver Subdials, Stick Markers, Leather Strap with Normal Tang Buckle
Movement: Japan Quartz movement working chronograph
Functions:
Hours, Minutes, date
Date ( Set at Crown)
Seconds : Running Second at:6:00 subdial,
Chronograph : 9.00 subdial - minute counter, 3.00 subdials, hour counter
2.00 pusher - start/stop chrono, 4.00 pusher - reset
Dimensions : Dia 40 mm x 12.5mm Thk
Material : 1 piece forged case construction, solid 316 Steel
Back : Close case back
Crown : One-piece Pull out crown with o ring
Crystal: scratch proof mineral glass
Water-resistant

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Cytat:
Taki brajtling...


Z klawiatury mi to wyjales

:
Mi sie skojarzył z Hamiltonem

Sa jeszcze białe:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
nawitajmer :P

hrg.pl
:
brajtek navitimer mimo ogromnego współczynnika węźowiska, to jedyny z brajtków którego chciałbym mieć, parniak czerpie garściami ale jednak bym nie nosił :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To już ten lepszy:


:
Te ciemne chrono na prawdę boskie (z czarną tarczą jest jeszcze lepszy) ... czemu kwark ... :???:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.