Limitacja CW 2012 - beczka - dyskusja ogólna
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jakoś dziś się kończy zgłaszanie projektów do konkursu...tak przy okazji, lepiej, Maxiu, lepiej :)

:
Zaczne przegladac ten watek znowu od nowej 100-ki... :twisted: :twisted:
Prosba do modow: umiesccie moze na poczatku drugiej czesci ostatnie (te, ktore maja byc brane pod uwage-tylko ktore to :?: :?: :roll: :razz: ) wersje projektow naszych designerow, OK :?: :?: :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi spokojnie - będzie nowy temat z projektami wybranymi prze grafików na które będziemy głosować :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Projektanci mają zgłosić do splita swoje wybrane projekty biorące udział w konkursie.
On je umieści w drugim temacie i już :)

:
a Split chyba urlopuje :?: Ty zdaje się jesteś P.O. :razz: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Co Ty gadasz :shock:
Już to wyjaśniam....

:
Maxio, pooglądałem zaraz jak wstawiłeś dziś rano, przespałem się i znowu pooglądałem. Podoba mi się, super bezel, fajna minutowa, ale godzinowej coś brak, jak już kumorowie pisali, jakaś taka nieskończona jest. Jakby to poprawić to dobry kandydat do ostatecznej ankiety by był.

:
Chilli linki do prac finałowych komu wysłać?

_
work in progress
:
Do wieczorka się ustali :)

:
roger ;)

_
work in progress
:
Wstępne zabawy projektowe dobiegają końca, to jeszcze Melepeta w smutnym kolorze blue zgodnie z ostatnio panującymi tryndami:







Pozdrawiam
Eryk

:
chyba ta data psuje tarczę, jakby dać duży indeks 3 taki jak pozostałe byłoby lepiej :razz:

edi.
...i napisy siwe takie jakieś, dlatego taki smutny się wydaje :mrgreen: :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-01-22, 13:47, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Santino napisał/a:
Jedyny, wyjątkowy, inny, nipowtarzalny - tak.

IMHO Chinxa taka właśnie jest.

:
Melepecicie Iksie :lol:
Aczkolwiek zauważyłem są dwa obozy :
- smutno-stonowani-bylenijacy
- radośnie-inspirująco-wakacyjni

Bardzo jestem ciekaw, czy wygra opcja pobudzająca do życia, czy szufladowa :cool:

:
Maxio napisał/a:
...to ja jeszcze tak nieśmiało, bo ostatnio z czasem krucho i dzieciak choruje i takie tam inne pierdoły


Maxio jest moc - jak pisza inni moze jakas fakturka, jakas inna propozycja godzinowej i sekundy.

s

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.