Parnis Sub z uhrforum
Odpowiedz do tematu

:
Jasne,ale wszyscy wiemy jaki zegarek ten Parnis udaje. Oryginał ma wszystko w niebieskim kolorze. Moim zdaniem tarczę wzięli od GMT ceramic z zielonymi indeksami tak aby obniżyć koszty, a bezel musieli zrobić nowy i tam już kropka niebieska jak w oryginale.
Może komuś to nie przeszkadza, ale wg mnie nie wygląda to dobrze akurat w tym zegarku.

RG

Spam
[Usunięty]
:
Z innego podwórka KLIK
Można powiedzieć genesis

sylwek
[Usunięty]
:
Mój Tatko mawia,że ",jak coś jest trochę krzywo,to tez w sumie jest prosto" :mrgreen: i wielokrotnie ma z tym rację. Owszem ,właściciel takiego zegarka bedący wielkim estetą, w końcu zauważy takie i jeszcze więcej niedokładności, ale ktoś z boku widząc sikora przez kilka sekund ,a nawet go macając , nie zauważy nic prócz tego, czy zegarek mu się podoba czy nie.

Redskull
[Usunięty]
:
Hm....ten zegar to i tak jest 5zł nie wart, więc po co się spinacie ? :P Rolasa sobie kupcie i tam krechy rysujcie :P

Blaz
[Usunięty]
:
Redskull napisał/a:
Hm....ten zegar to i tak jest 5zł nie wart,


:?:

:
Redskull napisał/a:
Hm....ten zegar to i tak jest 5zł nie wart,


Masz rację, jest wart nieco więcej niż 5zł :razz: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
sylwek
[Usunięty]
:
Redskull napisał/a:
Hm....ten zegar to i tak jest 5zł nie wart, więc po co się spinacie ? :P Rolasa sobie kupcie i tam krechy rysujcie :P


taa ,bo lepiej dać za śwstakowego 1500 i wysypać z niego za 4-5 lat kupkę zmielonej kupy? :?: :mrgreen:

Parnis Panie to jest teraz Numero Uno mojego koncertu życzeń i tylko dlatego,że dzięki wnikliwemu zapoznaniu się z wszelkimi opisami Kumotrów na jego temat ,mogłem stwierdzić jego lokację tak pomiędzy siekaczami (siekacza mam i jestempanzadowolony) ,a ruskami .
:twisted: I niech mnie tu Osoba nie fandzoli o wartości 5 zł ,bo sie Osoba normalnie nie zna i wuj :cool:

Maras68
[Usunięty]
:
Myślę, że Parnis ma wiele do zaoferowania, jest konkurencja, więc nieco muszą się starać. Mam suba i jestem wielce rad. Nowobogactwo i tym samym snobizm na firmę mi wisi, dla mnie Parniak to taka sama firma jak każda inna, że jeszcze z niskiej półki-trudno, ale będzie tylko lepiej, zobaczycie ;) 20 kawałków nie wybule na zegar, o nie :)
czyż nie daje rady?:

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2012-07-07, 18:08, w całości zmieniany 2 razy
:
Maras68, fotka się popsuła :twisted:

:
a skąd wiesz że "się zepsuła, może nigdy nie była dobra :?: :lol:

Maras68
[Usunięty]
:
sorki, poprawiłem...

:
To fajny zeiger z jdną wadą - "zawór żelowy" ;-) który trzyma jak chce. A jak nie chce to nie trzyma :P

Maras68
[Usunięty]
:
... niestety na 48 godz. obecnie przyśpiesza bydle minutę. Poprawiać-naprawiać, czy pokochać i dupy sobie tym nie zawracać :?: a baaardzo go lubię i prawie non stop na łapie, tak przypasował... :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.