Ach te drogocenne rubiny w naszych mechanizmach.
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Swiss made prawdą nie jest, ilość kamieni też. Jest jeszcze coś w czym mogą oszukać? :lol:

I tu Cezar ma rację. Tak naprawdę nie wiesz co w mechaniźmie zegarka siedzi. Nie zawsze znajdzie się (przepraszam za określenie :lol: ) przysłowiowy Svedos, Alamos, Kaido i Jacek, którzy rozbiorą to cudo i pokażą nam czarno na białym co się zgadza, a co nie. Oszustwo szwajcarskich gigantów jest po prostu już na tyle duże, że rozlewa się na całość...

Spam
[Usunięty]
:
Świat się kończy :!: Szkoda że hamerykańskie horlożie przepadło z kretesem, bo nie wiem czy timex coś sobą reprezentuje, ale gdyby anglosasi robili dzisiaj to co popełniali w W, E, L, B, H, etc. to określenie swiss fake było by świetnie przystawało do rzeczywistości.

...BTW... ostatnio rozśmieszył mnie, oczywiście w ścisłym kontekście historycznym wpis z dyskusji o strojnym na kiziowisku ;

Cytat:
Na miejscu Pana Strojnego cieszyłbym się iż, w Polsce nie istnije jak w USA NAWCC - bo konsekwencje polegałyby na usunieci z dystrybucji i serwisu - tam do kodeksu etycznego podchodzi sie poważnie.


...z czym do ludzi... można by roztrząsać co by było gdyby było... ale wesoło by było gdyby marki W, E, L, B czy H a i inne były jednymi z wiodących w podziale rynku zegarowego i w Szwajcarii byłby nawcc czy też by tak w piórka obrastali :?:

:
bEEf napisał/a:
Nie twierdzę, że w tej ecie tak jest, ale plastik czasem może być dobrym wyborem i wcale nie musi zmniejszać trwałości mechanizmu :cool:


No to zobacz w jakim miejscach jest ten cudowny plastik:

Koło minutowe na które bezpośrędnia max siła naciągowa przekazywana jest z bębna.
zespołu nagiągu automatycznego gdzie równie duże siły wystepuja przekazywane z wahnika.

Gdyby nie było nic do skrycia to ów plastik powinien znajdować się na górze. Jeżeli chodzi o plastik z jakich wyonuje się najcześciej koła i łożyska to jest on lepszy od mosiądzu, ale jeżęli miałbym wybierac między szkłem a plastikiem wybrałbym węglówkę :)

Acha, przypomniało mi się, Staruszek kazał Wam przekazać że to jest Eta 2842 23 jewels i to chińska :D

Pozdro!!!
Blaz
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:


Acha, przypomniało mi się, Staruszek kazał Wam przekazać że to jest Eta 2842 23 jewels i to chińska :D


I nie miał odruchu wymiotnego i ręka mu przy Chińczyku nie uschła? Szacun! :cool: :lol:

:
Ale znalazł tę informacje w majtkach czternasto- czy pięciolatki ?
Taki "żarcik" dla miszcza humoru :cool:

:
ALAMO napisał/a:
Ale znalazł tę informacje w majtkach czternasto- czy pięciolatki ?
Taki "żarcik" dla miszcza humoru :cool:


Romalnie pan jest śfińja i to kiedy jeszcze dzieci nie spią.

Pozdro!!!
:
Oj tam oj tam, ja taki żartownis jestem, ha ha ha, Piotruś nie ma za złe, sam żartowny taki :cool:

:
Aj tam, zazdrość pospolita i tyle :lol:

Gboux.

:
Czy emalia może uwieść?





Na mnie zadziałała







:))

Pozdro!!!
:
kaido2 napisał/a:
Czy emalia może uwieść?


..na własne oczy widziałem te "kamienie" :))

:
Ale to słisemalia, lepsza niż diament :złośliwiec:

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
To jeszcze porządne, bo wygląda na prawdziwą, wypalaną emalię. Miałem werk kieszonki cylindra, gdzie wokół łożysk były nafrezowania, napuszczone kiepską czerwoną farbą.

Gb.

:
Dokładnie. Gorsze popeliny o których pisze Jacek można spotkać na eksportowych do UK Kienzlach i Thielach.Farbka tam jest niczym plakatówka .

Pozdro!!!
:
Panie,toz ta emalia tam jest specjalnie.To owoc kilkudziesieciu lat zacieklych badan nt. usprawnienia mechanizmow!Emalia na metalu nie pokruszy sie jak rubin!
Patent sie nalezy...i nobel na deser! :))

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Spam
[Usunięty]
:
...a tego to nie wiedziałem :shock:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.