Sea-Gull Wuyi 51
Odpowiedz do tematu

:


Wersja chińska jednak imo duuużo ładniejsza.

:
Weź pod uwagę e to chyba cena z amerykańskiej dystrybucji, czyli zawiera podatki stanowe i obrotowe oraz cło. Jak do130 dolców je dołozysz - to nie wiem czy dalej będzie "po taniości" ;-)
A 177 nie makonkurencji w przedziale do 1500 zł, a i do 2500 może mocno powalczyć. No bo co kupisz poniżej 1500 zł ? Nawet Visodate jest droższy ... I z trupem w szafie ;-)

:
Wersja chińska jest zdecydowanie lepsza. Sekundowa się mnie podoba bardzo

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
ALAMO, - a ja sobie wypraszam do 1000 już bliźniaki będą więc jest konkurencja :mrgreen: . A tak na poważnie, z garniturowców do 1000 to jeszcze orienta da się wyłapać. Konkurentem może być tu też Shanghai taki jak ma Svedos - zresztą do Ciebie chyba też idzie :mrgreen:

:
No dobra, ale to inny charakter zegarka :lol: - mówmy o nowoczesnych stylistycznie zegarkach garniturowych z automatem. W cenie do 1500 zł, w Polsce, oferta jest wogole jakakolwiek ?? Prywatny import uznanych marek - no dobra, jakiegoś Tissota się wyjmie, Kemmnera ... Ale ile tego bedzie?

Battrek
[Usunięty]
:
Jest piękny. Ile to kosztuje? Może bym dołączył do kolekcji...

:
Battrek, no chłopie, należy się jak nic :złośliwiec:


Szymon
[Usunięty]
:
wielebny,
Myślę, że nie doceniasz kolegi ;)

:
Złosliwcy...kolega co prawda wykopał ale temat o bardzo zacnym zegarku którego nikt na forum nie posiada, a więc mimo wszystko warto było bo może teraz ktoś kupi.

:
Battrek napisał/a:
Jest piękny. Ile to kosztuje? Może bym dołączył do kolekcji...

ALAMO napisał/a:
Cena tez jest smakowita - prawie 4000 juanów oficjalnie, i na razie u jednegosprzedawcy na T, najdroższego, za 2999. Jak ktoś nieobeznany z przyszłą podstawową walutą Zjednocznej Ziemi Mao - 480 dolców, plus prowizja agenta.

:
W kwestii ceny nic się nie zmieniło, one dalej oscylują w granicach 3000 Yuanów, co prawda na TaoBao można spotkać zegarek w znacznie niższych cenach :)) .... :)) ale w opise aukcji jest info że akurat w tym momencie jest niedostępny i jak koniecznie chcesz go kupić to tutaj oto proszę jest lineczka do ....ceny 3000 Y :D

Battrek
[Usunięty]
:
No to cena jest solidna :-( Jest piękny! może będzie mnie kiedyś stać.
Narazie kupiłem z 5 nowych zegarów i muszę chwilę odczekać.
A pośmiać się ze mnie zawsze możecie :-) Wszak jestem tu nowy.
Szukam fajnego garniturowca właśnie tego typu. Może ktoś podpowie
o czymś podobnym. Mam zegarem Zuan produkcji Seagulla, więc do marki mam pełne zaufanie.
Pozdrawiam

:
Weź na poczatek M177 - kosztuje 1/4 tego.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.