Parnis Submariner na ETA
Odpowiedz do tematu

Logan
[Usunięty]
: Parnis Submariner na ETA
Witam wynalazłem taki ciekawy czasomierz jakie są wasze opinie, spostrzeżenia, jak się na to zapatrujecie.

poprawiłem zdjęcia

Ostatnio zmieniony przez Santino 2011-12-02, 15:11, w całości zmieniany 2 razy
:
Że to przerost formy nad treścią.
Taka ładna koperta, a taki szajsowaty werk :P ;-)

:
Parnisie! Nie idz ta droga :mrgreen: !

BTW - chyba pierwszy raz widze zegarek, ktory ma "swiss made" na mechanizmie, ale nie na tarczy :grin: .

Ostatnio zmieniony przez zbyszke 2011-12-02, 15:38, w całości zmieniany 1 raz
Pietrek
[Usunięty]
:
Wątpliwe jest, że to ETA, ja bym stawiał na klona, który jest dużo tańszy i łatwo go tam dostać w dowolnej ilości. Są w necie wskazówki, jak to odróżnić bez większego problemu, ale z tego zdjęcia się raczej nie da.
Taki zegarek z chińskim werkiem kosztuje ze stówę, może ciutkę więcej i jest git, a na tej rzekomej Ecie zdaje się 250. Znaczy zaczynają nabijać ludzi w butlę, podobnie jak z nowymi homarami za 175$ :???:

Blaz
[Usunięty]
:
Znaczy mówisz, że to oryginalna chińska ETA, a nie chińska chińska? :mrgreen:

:
Przeciez zarty sobie stroje :grin: .

Natomiast moze byc to tzw. "oryginalny chinski" (copyright by Swedos) werk.

EDIT: Blaz byl szybszy.

EDIT nr 2: a co do postu nr 2 w watku, to przeciez powszechnie wiadomo, ze ALAMO to ukryty milosnik firmy Rolex, ktory sie dla niepoznaki dekuje na Forum o chinskich zegarkach :lol: . I chociaz maskuje sie jak moze, to ciagnie wilka do lasu, i czasami sie zdradzi, tak jak teraz wlasnie :razz: .

Ostatnio zmieniony przez zbyszke 2011-12-02, 17:04, w całości zmieniany 4 razy
:
Zostałem zdemaskowany :P
Mam na imię Adrian, i jestem schizofrenikiem :cool: :lol:

:
eeeeeeeeeeeeeee lipa i tyle :mad:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
ALAMO napisał/a:
Zostałem zdemaskowany :P
Mam na imię Adrian, i jestem schizofrenikiem :cool: :lol:


Któryś z Was chce o tym porozmawiać? :twisted:

:
Pietrek napisał/a:
Są w necie wskazówki, jak to odróżnić bez większego problemu, ale z tego zdjęcia się raczej nie da.

Ekhem...jakby Ci to powiedziec...od jakiegos roku to juz nie jest takie proste,bo nie roznia sie praktycznie niczym :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
shi_ra napisał/a:
Któryś z Was chce o tym porozmawiać? :twisted:


No przeciez obaj rozmawiamy :P
Zbyszek to też Adrian. Czyli ja.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale tak serio bardziej : Pietrek, ja z ręką na sercu mówię, że nie odrózniłbym 2824 pochodzącej niby że ze Szwajcarii od chińskiej 2824 pochodzącej z Chin. Ale ja się nie znam na zegarkach, dlatego jestem na tym forum :P

Pietrek
[Usunięty]
:
Janek napisał/a:

Ekhem...jakby Ci to powiedziec...od jakiegos roku to juz nie jest takie proste,bo nie roznia sie praktycznie niczym :mrgreen:


Aaa, no widzisz :grin: Czymś uzasadnić te 250$ musieli. Na szczęście nadal można sobie kupić na innym werku, z ceramicznym bezelem i szafirem za mniej niż połowę tego tu Parnisa nad Parnisami.

:
ALAMO, jak to byś nie odróznił, przeca od tej Oryginalnej Chińskiej ETA to bije taki blask i śpiewają janioły, a do Chińskiej Chińskiej to tylko sam blask jest. :mrgreen:

:
Eta w Parnisie - najwyższy czas rozpocząć egzorcyzmy :twisted: :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Od chińskiej ETA - to tylko foch i ch .. :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.