Porozmawiajmy o zegarkach wojskowych
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Cytat:
Obserwując forum, widzę że mamy tutaj mistrza we Wrocławiu


Niestety z Wrocławia nie jestem ale to nie znaczy do Wrocławia na rowerze nie mogę podjechać :D

A co do klubowiczów to nigdy sie takowym w żadnej strukturze nie czyłem pomimo że zdarzyło sie nie raz przypalic klubowego.

Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
no dobra dowaliłem z tym "klubowiczem" urażonych przepraszam :mrgreen:
taka literówka wyszła, nie było w tym złośliwosci, o nie.
Dziękuję Kaido, że w sytuacji podbramkowej można na Ciebie liczyć :wink:
Swoją drogą jakieś piwo po wakacjach na giełdzie staroci np. na Gnieznienskiej można by zorganizować dla wrocławskich forumowiczów CW, tam nawet pieczyste podają do browca a i cygan ci zagra na harmoszce przy kupnie zegarka :smile:

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2012-08-12, 09:23, w całości zmieniany 1 raz
:
Co kaido powiesz na spotkanie w Zielonej we wrześniu, może w jakimś klubie zapalimy po klubowym :twisted:

:
Widzieli http://allegro.pl/zegarek...2552611922.html

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
widział ja, ale jak dla mnie cena zaporowa. Ale trzech absztyfikantów już licytuje, mają ludziska kasiorę ;) wygląda na oryginał...

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2012-08-16, 11:24, w całości zmieniany 1 raz
:
Jak znam życie to są podstawieni a zegarek wywędruje za granicę.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Mogę pomarzyć jedynie o takim. Ostatnio też widziałem fajną służbówkę z KM nawet nie drogo poszła ok 400 zł

Maras68
[Usunięty]
:
na otarcie łez proponuję takie Tao jakie nabyłem, coś co daje przedsmak:


:mrgreen:

[ Dodano: 2012-08-17, 12:21 ]
i jeszcze było niedawno to cacko :
http://allegro.pl/laco-du...2458406933.html

[ Dodano: 2012-08-17, 12:58 ]

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2012-08-17, 17:05, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:
na otarcie łez proponuję takie Tao jakie nabyłem, coś co daje przedsmak:


Żadna imitacja nie zastąpi oryginału.Jak już jesteśmy przy LW to dla smaczku powtórna wrzutka:

Taka:



i np taka:


Ostatnio zmieniony przez kaido2 2012-08-17, 14:52, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
czyżby kolega Kaido działał w sekcji Luftwafe w grupie rekonstrukcji historycznej :?: :grin:

[ Dodano: 2012-08-17, 16:19 ]
w 1945 na końcówce wojny, sorty mundurowe czy zegarki nie były już tak wzorcowo przestrzegane więc może i cywilny Montilier był na łapie np. kogoś z volkssturmu...
Lubię ten zegarek i już...

Do końca roku PARA będzie w moim posiadaniu Kaido, wtedy się odgryzę zawodowym wojakiem :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2012-08-17, 16:22, w całości zmieniany 1 raz
:
Uważaj kolego bo "zawodowe wojaki" wciągają i to bardzo. Każdy jest inny i ma swój urok.
To moje ulubione.

Ostatnio zmieniony przez luckers 2012-08-17, 19:29, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
Piękna kolekcja, robi wrażenie... Ile zajęło Ci czasu zebranie tych wojaków Luckers :?: Czy kolekcjonowanie wciąga , ja już wpadłem i gdyby nie ograniczenia finansowe związane z innymi wydatkami(rodzina) pewnie też bym się mógł dziś pochwalić lepszym zbiorkiem, ale powoli, powoli i do celu... Pzdr :smile:
ps. kiedyś pochwalę się i ja :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2012-08-17, 16:58, w całości zmieniany 2 razy
:
W wojskowych siedzę od ok 3-4 lat. Kolekcja wzrastała przy pomocy kolegi kaido oraz własnymi siłami. Oczywiście głównym ograniczeniem jest kasa. Trzeba również uważać na kombinatory, których na alledrogo jest sporo. O dobry egzemplarz za przystępną cenę już jest bardzo ciężko. Przed zakupem proś o opinię Marcina on jest obcykany w temacie służbowych.

Ostatnio zmieniony przez luckers 2012-08-17, 17:43, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
...bądź szczery wtopiłeś na początku trochę kasy w składaki?,bo ja tak, a wynikało to z chęci jak najszybszego zdobycia sztuki bez wiedzy merytorycznej. Na błędach się uczymy, a przekrętów nie brakuje tak na alledrogo jak i na giełdach, a oryginałów jak na lekarstwo ale trzeba jeszcze powalczyć, planujesz jeszcze jakieś czy to zamknięta kolekcja :?:

:
Nie nie wtopiłem aż tak bardzo:) może raz kupiłem na alledrogo glicynę służbową w stanie agonalnym bez wskazówek z deklem DH od zenitha, nie żałuję jednak bo cena zegarka była mała. Obecnie ma dopasowane wskazówki. Werk jest oryginalny i śmiga jak złoto.
Zegarek uratowany od niebytu. Taki wesoły składak:)



Oczywiście kolekcja nadal jest otwarta, uzależnienie w zaawansowanej fazie.

Ostatnio zmieniony przez luckers 2012-08-17, 19:25, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.