Zdjęcia porównawcze wielkości i wzornictwa zegarków
Odpowiedz do tematu

:
A ja myslalem ze to twój sie spieszy :złośliwiec:

:
A obydwa po synchronizacji :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
A obydwa po synchronizacji :złośliwiec:


tak tak tylko do Jacka później z wiatrem dolatuje :))

:
LÜM-TEC 300M-4 (40mm)
Krótkie porównanie z kilkoma popularnymi diverami.

300M vs. Seiko SKX (mod, ale przeca o kopertę chodzi)






300M vs. Orient Mako






300M vs. Monster





300M vs. Parnis Diver





Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
DB to nie duzy zegar jak widze

:
revolta napisał/a:
DB

:?:
O Lum-Teka Ci chodzi? ;)
Tak, nieduży, 40mm. Ale porównanie jest dla tych, co sie śmieją że damka cool W porónaniu z Monsterem czy SKX wcale nie przegrywa rozmiarami ;)

A dla takich z przerośniętym przedramieniem jest wersja 45mm, to musi budzić szacunek :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, bardzo fajnie za to leży na Twoim nadgarstku. Ja nie pisałem, że damka jak L2L podałeś :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
[quote="goTomek"]
revolta napisał/a:
DB

:?:
O Lum-Teka Ci chodzi? ;)
Tak, nieduży, 40mm. Ale porównanie jest dla tych, co sie śmieją że damka cool W porónaniu z Monsterem czy SKX wcale nie przegrywa rozmiarami ;)

A dla takich z przerośniętym przedramieniem jest wersja 45mm, to musi budzić szacunek :)) [/quote


Co mi z tym DB :facepalm: może dlatego e patrzyłem na swój nadgarstek, no ale na twoim dobrze sie To prezentuje

:
na prośbę jednego z kolegów
zdjęcia totalne KSF ale na usprawiedliwienie mam to że atakowały mnie dwa głodne koty :wkurzony:
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Rafał nieźle całe pudło po butach z G ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Pozazdrościć załogi G pifko

Moje same starocie :
img hosting
pictures upload

upload picture

photo sharing

:D

:
Boff chciał porównać Sławę lodówkę z innymi zegarkami, więc na szybko wrzucam (przepraszam za jakość, kalkulatorowi po zmroku wyrastają zęby, obrasta sierścią i nie chce robić dobrych zdjęć...)

Porównałem je z zegarkami, które widziałeś na żywo na spocie + z Mołnią kieszonkową dla złapania skali.


...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
kawał łocza

:
Któraś Menda chciała, żebym coś porównał, ale nie pamiętam co...

No to:
Lum-Tec G2
Steinhart Aviation


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.