Panerai 318, czyli jak nie należy budowć zegarków
Odpowiedz do tematu

:
:shock:
Człowieka, który umie jeść marchewkowe muffinki???
:wink:

Gbuuuuuu...

:
Co to qwa jest mufinki, a tym bardziej marchewkowe :shock: ;)

:
Jacek. napisał/a:
Pfi, podróbki wyklęte, z tym pijaństwem też raczej takie ciepłe mleczko pod marchewkowe muffinki :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

:
Jacek. napisał/a:
Pfi, podróbki wyklęte, z tym pijaństwem też raczej takie ciepłe mleczko pod marchewkowe muffinki :mrgreen:

...no właśnie coś kojarze, potem mi w zębach uwierało :roll:

:
O czym wy tu wogóle :shock:
Tu się należy z należnym respektem i Stillgestanden mówić o doskonałej jakości Paranoju, czerpiącym z najlepszych tradycji szwajcarskiej marynarki wojennej, i włoskiego zegarmistrzostwa :P
A wy tu profany - muffinki-pierdzinki ...
Koniec śjata :!:

:
ALAMO napisał/a:

A wy tu profany - muffinki-pierdzinki ...


Skąd wiedziałeś? :wink:


Gbou.

:
ALAMO napisał/a:
najlepszych tradycji szwajcarskiej marynarki wojennej, i włoskiego zegarmistrzostwa
:lol: :lol: :lol: :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
A Panaroj zapłacił nam za reklamę? Bo jak nie to zaraz wyczyszczę ten wątek. :twisted: :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
A Panaroj zapłacił nam za reklamę? Bo jak nie to zaraz wyczyszczę ten wątek. :twisted: :mrgreen:


:mrgreen: .

Moja wiara w ludzi (patrz wczorajszy shout-box) jest jednak poddawana ciezkim probom.

:
Tak sobie myślę, że wogóle to jest naganne że u ns bezkarnie sie mówi o markach, które nie płaca za reklamę, i jest to zasadniczo nieuczciwe w stosunku do dilerów, którzy też nie płac za reklamę. Dlatego od dzisiaj - będę czyścił wszystkie wątki o markach, które nie płacą za reklamę :!:

A wtedy ...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:
O nasi tu byli :)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Blaz napisał/a:
A Panaroj zapłacił nam za reklamę? Bo jak nie to zaraz wyczyszczę ten wątek. :twisted: :mrgreen:

A ja myslałem, że to temat o mufinkach ;)

:
wahin napisał/a:
A ja myslałem, że to temat o mufinkach

A zapłaciły te mufinki się pytam?

:
Płaci się za jedzenie tego. Raz mnie babozwierz namówił, to się czułem jak cały ruski Gazprom :twisted:

Gboo.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.