PTS Resources Ltd.
Odpowiedz do tematu

:
To ostatnie zewnętrznie przypomina werki François-Paula Journe z dwoma balansami idącymi w rezonansie.

J.

:
J@z mial takiego oscylatora na zlocie. Tzn. jego podrupkie, bo te balanse to były naklejane. Albo na wyświetlaczu LCD,nie mogliśmy się zdecydować :lol: ;-)

:
A nie zdradziło go tykanie z mp3? :smile:

J.

:
Trochę nas zmyliło to, że w środku nie znaleźliśmy zdechłej mrówki która by go napędzała.

:
Mrówki - schizofreniczki z rozdwojeniem jaźni nie są łatwe do schwytania :cool:

J.

:
A czy osoba (ALAMO), odpowie na moja zapytkę z poprzedniej strony :?:

:
No odpowiedziałem :-)
Ten zupełnie wąski powstał jako analog Corum Golden Bridge. Tyle że Corum to automat odbojowy taki dość ciekawy, bo odważnik lata po dwóch równoleglych prowadnicach. PTS uproscił całość, i zastosował standardowy wahnik rotujący. Stosuje się je w zegarkach "modowych" takich jak Eyki i Sinobi, oraz, a jakże, w podróbkach rzeczonego Corum. Ten z balansem przesuniętym w bok, tworzący jakby literę J - z tego co kojarzę jest rozwiązaniem jakiegoś Bregueta, ale niczego sobie za to nie dam odciąć, bo jak Pietka napisał o Corumie to mnie olśniło że być może mi się Breguet z nim popindolił ;-)
W zasadzie większość tych takich dziwnych - jest używanych w naprawdę niedrogich zegarkach modowych, dla przykładu Eyki z tym podłużnym, stylizowany na Corum, kosztuje z szipem jakieś 25 dolców.

:
Dziękuję :mrgreen:
Czyli wychodzi na to że to taka sztuka dla sztuki, mimo wszystko ładnie wyglądają :smile:

:
Dzięki Alamosie. Zacna firma.
Trafiłem na nich jakiś czas temu i zrobili na mnie wrażenie.

Foch und Ch.
:
Alamosie nie bylo zdechlej mrowki bo w komplecie jest zapas. Gratis :mrgreen: . A co do golden bridga
Przyjemny zegarek z fajnym pasiorkiem ale odczyt czasu to ciezka sprawa :grin:

:
Nooo, teraz to żeś mnie zaskoczyl :lol:
A to wogóle stalowe jest ?

:
Crazy Hours rządzi :!: :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Nie mam zielonego pojecia czy stalowe. A skrobac nie mam zamiaru :mrgreen: .Na dekielku jest all stainless steel, ale kto by tam w to wierzyl.

:
Sodomia i gomoria :P - nie wierza w słowo pisane :lol:

:
Mają widać złe doświadczenia...

Może ten płot z napisem dupa widzieli...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.