Seiko1, Seiko2 czy Christopher Ward ?
Odpowiedz do tematu

: Seiko1, Seiko2 czy Christopher Ward ?
1.

2.

3.

:
Nr 1 - ale już Cię nie lubię bo jest na mojej liście :razz: . A tak poważnie, Seika bardziej mi podchodzą. Chociaż wszystkie zegareczki są fajne

:
Ward ma fajną "sekundę" :razz:

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
:
Ward IMHO :idea: (choc wybor ciezki, przyznac trzeba...) :roll:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
No 1, chyba nosisz mniejsze zegarki, więc jeśli rozmiar pasuje to ten.

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Ward.
Malo oklepany, i niebanalny jak na nurka.

:
Jak dla nie do zdecydowanie 1

Ward by wygrał w blokach startowych gdyby miał inną wskazówkę godzinową, ta wyjątkowo mi się nie podoba i moim zdaniem psuje ten zegarek.

:
gdyby ten Seiko1 mial 2mm wiecej to bym sie nie zastanawial

Ogolnie to oba te Seiko mi sie strasznie podobaja. W tej chwili to chyba na trzecim miejscu u mnie Ward

:
Alpinist SARB061, głosowałbym na Warda, jeśli byłby to model z pomarańczowymi indeksami. Niestety, chyba nie jest dostępny.

waldii
[Usunięty]
:
Mam 061 i mogę polecić :wink: .Bardzo ładnie wykonany zegarek zresztą był jakiś czas temu na bazarku w dobrej cenie to trzeba było brać :razz:



W pierwszym alpiniście nie podoba mi się koronka i osłona w kształcie sutka :lol:

A w ogóle to zdecydowanie CW za wskazówi wszystkie - rewelacja :shock: :cool: :smile:

Blaz
[Usunięty]
:
Z wielkim bólem Seiko SARB061. Ward wygrałby, gdyby nie ten bezel i polerka koperty.

:
Waldi, a to ty go miales na bazarku, czy ty kupiles? :D

PS: Panowie, a co powiecie o mechanizmie w tych Seiko?

:
W skrócie - swietny - 6R15 ma dokrecanie i stopsekundę, dokręcanie chodzi przyjemniej niż w ETA2824 a sam mechanizm mozna bardzo łatwo wprowadzić w ruch... Miałem kilka z tym werkiem, kedyś do nich wrócę, mam wrażenie, że do szczęścia wystarczy mi właśnie Seiko...

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
To tym bardziej informacja Waldiego (powyzej) mnie strasznie rozdraznila :evil:

:
6R15 bije ETA na łeb w każdym aspekcie - w zasadzie to jest poważna wada Warda, i gdyby nie to że naprawdę jest niebanalny - to bez chwili zastanowienia powiedziałbym tak jak Waldek. Nie masz łatwego wyboru :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.