W Parnisie powariowali...
Odpowiedz do tematu

: W Parnisie powariowali...
Nie wiem czy zauważyliście, ale u majfrendów pojawiły się 1950'tki od parnisa bez CG w chorych cenach. Mam na myśli m.in. to:



http://www.manbushijie.com/productshow-549-6.html

Pogięło ich z tą ceną? Prawie 200 zielonych po zalogowaniu... :shock: :roll:

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2011-09-16, 20:39, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
On po zalogowaniu koszztuje 189 dolców.
Dalej sporo, w stosunku do tego do czego nas przyzwyczaili :lol:
Ale to pewnie premia nowości ;-)

maciek
[Usunięty]
:
nowości? To czegoś takiego serio do tej pory nie było? Dżizas, przestałem je odróżniać. :wink:

:
Nie było - to w zasadzie wierny klon tego co Ram sobie zrobił, w pocie czoła. Najlepsze jest to, że dopiero teraz żółci bracia zakumali, że ten model ma spory rynkowy potencjal, i Paranoj ma do tego wuj ...

maciek
[Usunięty]
:
Co ma do tego paranoj to ja mam w szczerym poważaniu. :wink: Jak dla mnie brakuje ładnej centralnej sekundy, ale ja wgięty jestem. :twisted:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-09-16, 20:51, w całości zmieniany 1 raz
:
Btw co on ma na koronce? Jakaś grawerka czy cuś?

:
Takie coś


:
Dużo nowości weszło głównie pod wpływem Homage Forum , gdzie majfrendzi już od dawna mają swoje działy komercyjne , więc pewnie czytają i oglądają , ceny homarów też nie są wąskie

maciek
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
Dużo nowości weszło głównie pod wpływem Homage Forum , gdzie majfrendzi już od dawna mają swoje działy komercyjne , więc pewnie czytają i oglądają , ceny homarów też nie są wąskie


a widzisz, czyli kontrolują rynek.

:
To już wiem dawno , i widzę jak kupują koperty z koronkami breveta , bo na te jest moda wsród homarowców

Blaz
[Usunięty]
:
Bo kłalita musi kosztować. :mrgreen:

:
Cena chora... Jak na majfriendów oczywiście :mrgreen:

:
Byle tylko nie był to początek coraz wyższych cen od majfriendów...

:
W złą godzine wymówiłeś ... Popatrz na ceny na Taobao. Najbardziej poszły w gore Pekiny, w zasadzie to 100% ...

Blaz
[Usunięty]
:
No niestety w Europie wierzą w bajkę, że prestiż musi kosztować, więc dostrojenie przez Chińczyków cen do takich postaw było kwestią czasu...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.