Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:
kubedes napisał/a:
załóż wątek w którym pojedziemy z propozycjami nurasów za grubą kasę i każdy Ci podrzuci jakąś propozycję.


Takich wątków już było dużo. :mrgreen:

Carlito, masz jakiś zegarek, który kupiłeś:

1) Mimo przeważających głosów na nie.
2) Bez ankiety

:?: :wink:


Poszukałem nieco i znalazłem kilka wątków ale wszystkie "zamknięte", ze wskazanymi z góry andydatami.
Ja miałem na myśli taki wątek gdzie kandydaci się dopiero pojawiają :idea:

Blaz
[Usunięty]
:
Kandydaci nie mają znaczenia. Mnie się w ogóle zdaje, że są wybierani losowo. :grin:

Aby nie było: ja tam nie mam nic przeciwko temu AP, choć - tak jak mówiłem - koneserem sztuki nowoczesnej nie jestem. Chodzi mi o to o sens (lub jego brak) takich ankiet. Jak to się mówi: spamować też trzeba umieć. :mrgreen:

carlito
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Carlito kiedyś powiedział, że nie szanuje ludzi, którzy kupują Parnisa. :mrgreen: A siebie trza szanować. :mrgreen:

Misiu kolorowy, jak już, to napisałem, że Parnisy i inne Mariny wywołują u mnie uśmiech politowania, a nie, że nie szanuje ludzi, którzy kupują bądz posiadają te zegarki.

Blaz
[Usunięty]
:
Ale ja Ci nie dam buzi. Nawet jak nazwiesz mnie kochanym misiem. Nie lubię z chłopcami. :mrgreen:

:
Nie podoba mi się. Poczynając od plajstyczanych koronek, poprzez tarczę wyglądającą jak odcisk gumofilca kończąc na pseudobezelu.


Ps. Ciekawy jestem odpowiedzi Carlita na pytania postawione przez Santino.

carlito
[Usunięty]
:
wahin napisał/a:
Ps. Ciekawy jestem odpowiedzi Carlita na pytania postawione przez Santino.


Takowej nie będzie, napisałem wcześniej, że to tyle z mojej strony :)

:
wahin napisał/a:
Ps. Ciekawy jestem odpowiedzi Carlita na pytania postawione przez Santino.


W zasadzie to przez Blaza :-)
Wszyscy jestesmy ciekawi, podobnie chyba jak większość stwierdziła, że rzeczony zegarek się im nie podoba. Ciekawym wielce implikacji :lol: Niech zgadnę : jest to kolejny zegarek, którego carlito NIE kupi :-) :?: Zresztą nie pierwszy z tych, co ich NIE kupi :?: Logiczny zatem tytuł tych ankiet powinien być : koledzy, pomóżcie mi wybrać zegarek którego sobie na pewno nie kupię, bo mam dylemat, sposród tych wszystkich innych, których sobie nie kupię :lol: Taka ankieta lepiej oddawałaby rzeczywistość, wnosze z dotychczasowego doświadczenia ... Widze też potencjał tematyczny w Trąbie słonia : koledzy, pomózcie wybrac kolor Bugatti, którego sobie nie kupię, i doradźcie, czy lepiej nie kupić Bentleya, czy Rolls&Royca. Za mną na przykład chodzi od jakiegoś czasu dylemat : czy nie kupić willi w Toskanii, czy na Sardynii ...

carlito napisał/a:
Takowej nie będzie, napisałem wcześniej, że to tyle z mojej strony :)


A co bys powiedział, że w takim układzie - my niespecjalnie widzimy sens zakładania tych sond, ankiet i innych tego typu zabaw bez jakiegokolwiek zauważalnego celu ? No chyba, że ten cel istnieje - więc go jasno wyraź.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-09-12, 20:31, w całości zmieniany 1 raz
:
tak też zakładam Blaz

jak robiłem ankietę za 2 mln to tylko zależało mi na opiniach osób których na oczy nie widziałem....

tak więc zrobiło się kolorowo i wszystkie misie idą spać :)

LORT

:
ALAMO napisał/a:
Za mną na przykład chodzi od jakiegoś czasu dylemat : czy nie kupić willi w Toskanii, czy na Sardynii ...

A ja na ten przykład zastanawiam się cały czas czy wziąść boeninga czy może airbusa :???:

Blaz
[Usunięty]
:
W Toskanii. Na Sardynii rybą zajeżdża. :mrgreen:

:
Cytat:
jak robiłem ankietę za 2 mln to tylko zależało mi na opiniach osób których na oczy nie widziałem....


Oraz tych, co nie widziały na oczy przedmiotu ankiety. To logiczna implikacja :-)

wahin, twój wybór czego nie wybierać można rozszerzyć : czy nie brać Embraera, lub Suchoja, lub Iła. To ci bedzie ankieta :-)

:
Blaz napisał/a:
W Toskanii. Na Sardynii rybą zajeżdża. :mrgreen:


...sardyńką :???: :lol: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
a ja bym odłożył sarkastyczne opinie na bok.

w sumie, moim zdaniem carlito ma prawo taką oto ankietę założyć.
BA nawet ma prawo zapytać w niej tylko o nasze anonimowe wrażenia estetyczne.

co z tym zrobi jego sprawa.

czy kupi ten zegarek, nie byłbym daleki od stwierdzenia że kupi.

może wręcz przewrotnie go kupi, ze względu na te szyderstewka i szpilki, zawita do Zgierza .....itp itd.

Blaz
[Usunięty]
:
Między prawem a sensem różnica jest. :mrgreen:

:
to co dla jednego jest sensowne, dla innego będzie totalnym bezsensem :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.