Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver
Odpowiedz do tematu

maciek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Patki są za małe.
Żeby było kłalitę widać, to się trzeba za nadto zbliżyć. Taką mam koncepcję :-)


ależ złośliwość. :razz:

zbyszke napisał/a:
I tak chcialbym Patka, nawet jak jest brzydki i ma delikatny mechanizm.


A swoją drogą, to nie chciałbym zegarka, który jest brzydki... :wink:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-09-14, 13:54, w całości zmieniany 2 razy
:
Gdzie tam złośliwość :P
Po prostu wniosek.

:
Nie rozumiem fascynacji AP RO - jestem na nie :neutral:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Zbyszke dobrze gada , lepszy używany Patek niż ten AP .

carlito
[Usunięty]
:
Nie oceniając samego wyglądu, to PP Aquanaut jest technicznie gorszym zegarkiem od AP RO.

Blaz
[Usunięty]
:
Ale przecież ankietę zatytułowałeś wyraźnie "podoba się/nie podoba się". :mrgreen:

:
carlito napisał/a:
Nie oceniając samego wyglądu, to PP Aquanaut jest technicznie gorszym zegarkiem od AP RO.


Moze i tak, ale w takim razie jestem sklonny przypuszczac, ze u Seiko znajdzie sie cos, co zaawansowaniem technicznym kladzie AP na lopatki. Tylko co z tego?

:
carlito napisał/a:
Nie oceniając samego wyglądu, to PP Aquanaut jest technicznie gorszym zegarkiem od AP RO.


Byłby to pierwszy w dziejach przypadek, że przywiązałeś wagę do kwestii technicznych i przeważyły one wskaźnik JwO.

:
carlito napisał/a:
Nie oceniając samego wyglądu, to PP Aquanaut jest technicznie gorszym zegarkiem od AP RO.

A AP RO jest technicznie gorszym zegarkiem od Sea-Gulla Tourbillona czy Seiko z serii Spring Drive.To,ze ma chronograf nie oznacza,ze jest lepszym zegarkiem.Tym tokiem myslenia dojdziemy do tego,ze bezkamieniowa Ruhla chrono ma lepszy mechanizm od Patka.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek napisał/a:
..... bezkamieniowa Ruhla chrono ma lepszy mechanizm od Patka.


......a nie ma :shock: :mrgreen:

:
Najlepsze jest to, ze na Forum o nazwie "China watches" zagniezdzila sie sekta czcicieli Patka i (o zgrozo!) Rolexa :grin: .

I co wiecej dobrze nam z tym.

A wracajac do AP. Mieszkam, jak wiecie, w kraju dosc bogatym i bardzo duza tradycja w dziedzinie zegarkow mechanicznych. Regularnie odwiedzam przodujacy dom aukcyjny, zajmujacy sie m in. zegarkami. Royal Oak widzialem tam kilka razy, m. in. takiego na oko zrobionego ze zlota i plastiku :lol: (chyba Off Shore sie nazywa). Ale uzywanego Aquanaut nigdy.

Mozliwe przyczyny:

1. Przypadek, po prostu.
2. Jest produkowany w duzo mniejszej ilosci niz AP - to raczej wskazuje, zeby przy innych czynnikach nie zmienionych kupic zegarek rzadszy.
3. Kto go raz kupi, w zyciu nie sprzeda - wniosek jak w punkcie 2.

:
Patrzysz teraz Zbyszek oczami kolekcjonera i inwestora :-) Jaki zegarek będziesz z przyjemnościa oglądał kwotowany na Atiquorum :lol:
Zaś czciciele Rolka sa równoważeni przez Smoczyslawa, więc jest zdrowa konkurencja :lol: ;-)

:
Zbyszke,Ty patrzysz jako kolekcjoner i pasjonat.Taki Offshore jest dla szpanu i blingu. ;)
Patek Aquanaut,cokolwiek mi tu melepeta jedna z druga nie powiedza mi sie podoba.Tak jak duzo patkow :P

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
ALAMO napisał/a:
Patki są za małe

Nautilius nie jest mały i kłalite widać :twisted: tylko zdaje się coś droższy troszkę.

:
Ale Chinczyki robią klony, i nie wiadomo z daleka czy to kłalita czy nie kłalita :P :!:
AP jest tak brzydki, że nawet najbardziej wredny Chinczyk nie jest tak wredny żeby go masowo podrabiać :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.