Parnis Inżynier
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Mnie się kompletnie nie podoba. Zresztą jak pierwowzór inspirujący. :D

:
hotwax napisał:
Czekam aż Casio weźmie sie za mechaniki i wyjdzie Frogman z turbillonem :)




Ja stawiam na Chińczyków z ich kultem pracy. Chciałbym dożyć np Samson Szpadelier Tourbillon. Albo Parnis Hydraulicus Grande Sonnerie.



J. :wink:

:
Jacek. napisał:
Ja stawiam na Chińczyków z ich kultem pracy. Chciałbym dożyć np Samson Szpadelier Tourbillon. Albo Parnis Hydraulicus Grande Sonnerie. J. :wink:
Uważaj bo dożyjesz jak się będziemy obowiązkowo chińskiego uczyli w szkołach wieczorowych :wink:

:
Bo w dzień w fabryce z rodziną ...

:
kubama napisał:
Uważaj bo dożyjesz jak się będziemy obowiązkowo chińskiego uczyli w szkołach wieczorowych :wink:




Zacząłem...



. :)

etherni
:
Może i dożyjemy jakiegoś Kitaj-Gyroturbiliona, obawiam się tylko o estetykę. Oni po prostu mają inny sposób postrzegania tego co ładne, i naszego, europejskiego, nie rozumieją. Tak samo zresztą jak my nie "łapiemy" ich upodobania do krzykliwych kolorów.

andre
[Usunięty]
:
Przecież produkuja .Gdzies tu na forum jest fotka...tylko cena szalona :wink:

anduril
[Usunięty]
:
andre napisał:
Przecież produkuja .Gdzies tu na forum jest fotka...tylko cena szalona :wink:
800$? Za turbinę? Mamy chyba inne definicje szaleństwa :wink:

andre
[Usunięty]
:
Ja pisze o Gyro a nie o prostej turbince.Beijing produkuje. Ale 80 tys dolców raczej nie wystarczy :wink:

braudar
[Usunięty]
: Ciekawe jak pasek ?
pawwel napisał:
Tarcza bez dziury byłaby zdecydowanie lepsza (jak zwykle:)), koperta fajna, ciekawe jak pasek, taki ciężej wymienić...
Niestety pasek okropny, zielony plastik pokryty płótnem. Sam zegarek bardzo fajny. Dla wiadomości członków szanownego forum lepszy od "szwajcara" szybszy - jedna minuta na tydzień. :D

anduril
[Usunięty]
:
andre napisał:
Ja pisze o Gyro a nie o prostej turbince.Beijing produkuje. Ale 80 tys dolców raczej nie wystarczy :wink:
A, to pardon. O chińskim gyro nawet nie słyszałem, stąd autosugestia, że mówisz o zwyklaku :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.