Paypal - problemy.
Odpowiedz do tematu

:
Teraz też działa.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
W tej chwili nie mam problemów z logowaniem ani nawigacją po stronie PP

:
Mam pytanie odnośnie zasad paypala...potrzebuję kupić trochę rzeczy właśnie za pośrednictwem paypala. Niby nic skomplikowanego, ale dzisiaj zorientowałem się, że przecież niedawno zmieniałem bank i kartę debetową. Udało mi się (mam nadzieję) powiązać aktualny bank i dodać aktualną kartę debetową, jednak wymagają one weryfikacji (pp przesyła mi jakieś drobne na rachunek bankowy itp).
No i tu pytanie, czy zanim moje konto zostanie zweryfikowane można już działać z zakupami i płacić przez paypal? czy muszę czekać do momentu weryfikacji?
z góry dzięki za odp.

:
mapet, musisz poczekać na weryfikację, ewentualnie doładować sobie konto paypala przelewem błyskawicznym taką kwotą jaką chcesz poświęcić na zakupy pifko

:
Charlie, dzięki bardzo za szybką odp pifko

:
Panowie jak to jest dodałem środki błyskawicznie na koncie paypal je widać jak robię zakupy przez sklep i przychodzi do płatności to wyskakuje karta o dodaniu środków. Jeszcze ich nie widzą, czy o co chodzi?

:
;)

:
satanic666, może po przeliczeniu za mało masz środków? hmmm

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Wychodzi kilka dolarów więcej niż cena zegarka, może to za mało?

:
Może jeszcze jakieś dodatkowe koszty dochodzą o których nie wiesz lub przelicznik walut robi jakiś % zapasu hmmm

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-09-02, 09:53, w całości zmieniany 2 razy
:
Czkawka, łyżeczkę cukru zjedz ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Przelałem jeszcze kilka groszy i zobaczymy czy pójdzie.

:
Jacobi napisał/a:
Czkawka, łyżeczkę cukru zjedz ;)

Byłem szybszy :złośliwiec:

:
Dobra problem rozwiązany po przelaniu kilku groszy. Pozostaje czekać :)

:
Pany ile czasu jest na założenie sporu na paypalu?
Na ich stronie czytałem coś że 180 dni ale gdzieś tu czytałem że tylko 40
hmmm jak to jest?

edit:
już doczytałem ;)
Spór należy otworzyć w ciągu 180 dni od daty dokonania płatności w przypadku transakcji zrealizowanych 29 stycznia 2015 roku lub po tej dacie. Jeśli płatność została wysłana przed tą datą, spór należy otworzyć w ciągu 45 dni.

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-10-16, 11:23, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.