Obris Morgan
Odpowiedz do tematu

:
Nuda.... hmmm

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Może i trochę nuda, ale ja bym nosił.

:
Kolejna tarcza z drukarki? Poważnie? Oni mają jakąś traumę związaną z nakładanymi indeksami czy coś? Jak dla mnie kopią kolejny fajny projekt płaską tarczą. :/

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
+1

Skate or die!
:


Iksu - to pewnie kwestia kosztów... ;-)

Zresztą, jakby miał nakładane, to pewnie bym napisał - kupuję zamiast "nosiłbym" ;-)

:
Pytanie kto dostarczył drukarki tym razem Epson czy HP ;)
Zegarek sam w sobie nie przykuł mojej uwagi nawet nie zwróciłem uwagi na tą płaską tarczę z drukarki , gdyby nie wy pifko

:
Mimo tarczy z drukarki nie jest taki zly :)
Swietny dekiel!

:
Mnie się dekiel najbardzie podoba :) A reszta ok, ale bez ochów i achów ;)

World Wide Watches
:
Tak z czystej ciekawości: jaka jest różnica w koszcie produkcji tarczy drukowanej a z nakładanymi indeksami?
Bo jak patrzę na niektóre projekty to mam wrażenie ze z pół ceny zegarka skoro tak chętnie psują sobie tym elementem projekty.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
W 'seryjnym' modelu Explorer ta płaska tarcza wg mnhie nie raziła, bo cały zegarek był prosty i surowy, w limitce jest gorzej....a przy okazji- koperta ma chyba ten sam kształt i proporcje co Ancon Sea Shadow, Helson SD czy DB SeaRam, tylko jest mniejsza....

:
ale co im szkodzi chociaz grubo lume polozyc - juz to inaczej wyglada.

nedza taka troche :/

beceen | ***** ***
:
Za to nic nie odpadnie :facepalm:

Trochę popadacie w paranoję, poza tym tam wyraźnie stoi co jest zmienione w stosunku do Explorera. Sam kształt koperty jest ten sam, wskazówki koronka.

Tu:


też jest tarcza z drukarki i jakoś więcej zachwytów niż negowania :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
Ja już nawet nie mam siły tych argumentów zbijać - idę pogłaskać mojego Explorera :D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
nick555, no nie gadaj, vortex ma lume nalozona na indeksach - efekt jak w p24.
a obris jest plask i jak deska - jeszcze spotegowali ten efekt laczac indeksy z tym okregiem wewnatrz.

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.