Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Kto obecnie przejmuje przesyłki, które idą z ebay przez global shipping program z USA? Znaczy jak już dojdą do PL.

:
Zakupiłem u Taikonautów pasek, napisali 02.07 że wysłali Royal Mail , robić już dym ? :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
irek1981 napisał/a:
Kto obecnie przejmuje przesyłki, które idą z ebay przez global shipping program z USA? Znaczy jak już dojdą do PL.


Mi miesiąc temu DHL przywiózł :)

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Hej.
Negocjuję z jednym Hamerykańcem.
Możecie mi powiedzieć jak najlepiej/najtaniej wysłać bezpiecznie zegarek do Polski?
I na co trzeba zwrócić uwagę: opis, zadeklarowana cena itp.
Pliz pomóżcie!

Skate or die!
:
Dzięki!
Jak wyżej...

Skate or die!
:
Najtańsze przesyłki (oprócz morskich oczywiście) ma chyba USPS: https://www.usps.com/international/welcome.htm - sprawdz cennik , a w szczególności Priority Mail International® Small Flat Rate Box oraz First-Class Package International Service. Możesz również zlecić to jakiejś polskiej firmie pośredniczącej np.: http://www.domashipping.com/pageinternauci.html lub http://www.polameronline.com/ - tu przeczytaj szczegóły (obie są sprawdzone o szczegółu pytać dzwoniąc do nich).
Zwykle przesyłki o wartości poniżej $50 wliczając koszty przesyłki nie podlegają ocleniu i pewnie nie nalicza się VAT-u. pifko

Ostatnio zmieniony przez slavq 2015-07-30, 10:30, w całości zmieniany 1 raz
:
prezesso, Polamer jest sprawdzony i w miarę bezpieczny

:
dzięki, trzeba wreszcie ogarnąć ten polamer.

Skate or die!
:
To mój 1 post więc Witam wszystkich.Już od dłuzszego czasu forum czytam i za waszą sprawą rozkochałem się w zegarkach.
Zamówiłem nawet jeden z zagranicy a mianowicie ze strony mywatcheshub.com i na dzień dobry dorwało mnie WER Zabrze;/
Czekam spokojnie na list i proszę o odpowiedź na co się szykować?Wybrałem przesyłke:no box,,,opisali że zegarek wraca z naprawy;/
Co w takim przypadku będą chcieć?Fak. Vat nigdzie nie moge znalesc...jedynie ten ich trefny wydruk ze wraca z naprawy za 48 dol. ,,,czy wystarczy sam print screen z paypala?

:
Wysyłka z Japonii, sprzedawca proponuje EMS, ale w opise ma też napisane "To out of EMS zone, I send by Air Mail with tracking". Warto walczyć o to żeby do Polski również wysłał AIr Mail? Zegarek mocno używany za $100, sprzedawca wysyła jako osoba prywatna.

EDIT: Wysłał "AirMail", teraz czekamy...

Ostatnio zmieniony przez Kusiu 2015-09-07, 15:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Czy jest coś o czym powinienem wiedzieć przed wysyłką do Canady?
Jaką firmą najlepiej to wysłać i co wpisać w deklarację/ewentualnie jaka firma pozwala na wysyłkę/ubezpieczenie zegarka.

Jeśli odpowiedź może być wrażliwa - proszę o pomoc na PW.
Raz się sparzyłem z wysyłką do Francji...

Skate or die!
krawiec
[Usunięty]
:
Wysłałem przesyłkę priorytetową Pocztą Polską z pewnego miasta w PL do innego miasta także w naszym kraju. Już drugi dzień przesyłka leży w WER Zabrze. Może mi ktoś powiedzieć czy coś takiego jest normalne i o co może chodzić? Rozumiem, że zatrzymują tam przesyłki zza granicy w celu oclenia, itp, ale żeby przesyłkę krajową zatrzymać na dwa dni? Miał ktoś taki przypadek? Pierwszy raz spotykam się z takim czymś facepalm

Ostatnio zmieniony przez krawiec 2015-09-09, 15:59, w całości zmieniany 1 raz
:
A WER Zabrze nie jest czasem główną śląską rozdzielnią przesyłek Poczty Polskiej? Po mojemu nie ma się czym martwić, po prostu ostatnio priorytety idą długo, często dłużej niż listy ekonomiczne.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
krawiec, jeżeli wysłałeś po 15 to na sortowni siedzi jeden dzień dłużej. :(
A też zdarza się, że na stronie śledzenia jest gdzieś a przesyłka dotarła. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.