Nie jest OK
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

maciek
[Usunięty]
:
olek napisał/a:
rota wirus się przyplątał. Dziś całą noc nie spaliśmy. Najpierw jedo, potem drugie bełtało. Teraz czekamy aż trzecie zacznie albo my....Ja już się czuje fatalnie :evil:


ooo to fatalnie, złapalismy to rok temu, cała trójka. Na szczęście dziecko przeszło najlżej. Trzynajcie się. :???:

:
Trzymaj sie olek,duzo zdrowia dla calej rodzinki zycze

matyr, to sie czesto zdarza. Ostatni wysylalem 2 przesylki I jedna pojawila sie w systemie dopiero po doreczeniu, a druga tydzien po nadaniu.

:
Olek dacie radę.

:
olek napisał/a:
rota wirus się przyplątał. Dziś całą noc nie spaliśmy. Najpierw jedo, potem drugie bełtało. Teraz czekamy aż trzecie zacznie albo my....Ja już się czuje fatalnie :evil:


Chyba sie sugerujesz, albo to nie rotawirus (sprawdzone PCR-em? No dobra, zartowalem :grin: ), bo powinienes byl przezyc takie zakazenie w swoim niemowlectwie...

:
Trzymaj się Olo, u mnie było to ćwiczone miesiąc temu. Na szczęście mała na piersi karmiona uniknęła sensacji, ale ze starszą był dramat...

:
Olek będzie dobrze, trzymaj się.

:
olek dużo siły, a później będzie się wspominać z rozrzewnieniem...

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Nie jest okej,zobaczylem ta fotke:

Czyli trzy oryginalne prototypy panerajowskie.Od lewej mille metri, welded lug i hornlug. :shock:
Na jednej fotce :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ten czarny to jakaś oksyda?

Blaz
[Usunięty]
:
Podróbki. :mrgreen:

:
rybak napisał/a:
Nie jest OK, bo z polki wyzej spadl mi maly magnes, chyba neodymowy i sie przyczepil do Lacomariny - 10 minut do przodu od wczoraj.

Wow! Następnym razem, jak ktoś mnie pyta, w czym mój zegarek lepszy, że kosztuje tyle siana, przytoczę Twoją historię ;)

Ja mam patent na zrobienie dużej pętli na lutownicy transformatorowej. Zmienne pole magnetyczne powinno dać radę. Coś tam kiedyś rozmagnesowywałem w ten sposób, ale to dawno było i nieprawda. Ale na wszelki wypadek nie polecam tego rozwiązania, o ile ktoś nie potwierdzi, bo równie dobrze mogą to być ostatnie chwile Twojej maryny ;)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Czino
[Usunięty]
:
Nie jest OK od 3 miesięcy mam straszne kłopoty ze spaniem, męczę się nieraz po 3-4 godziny, żeby zasnąć :cry:

Koala
[Usunięty]
:
Cytat:
Nie jest OK od 3 miesięcy mam straszne kłopoty ze spaniem, męczę się nieraz po 3-4 godziny, żeby zasnąć


Może zabardzo rozmyślasz przed snem ?

:
Czino, wiem, jak to boli :( Próbowałeś melisy? Albo ciepłego mleka na noc? Może to głupie, ale proste przepisy czasem działają... No i nie jeść przed snem.

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
bEEf,
Kineskopy w rubinach i elektronach tak się doraźnie do życia przywracało ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.