Boschett Harpoon
Odpowiedz do tematu

:
strix napisał/a:

To tak przy okazji dzisiejszej akcji z moim synem... chce chodzic i na karate i na nauke tanca. Karate juz 2 rok ciagnie, taniec 5 zajec w ferie, ale taniec poza feriami koliduje z karate. Jest gotow rzucic karate, choc idzie mu calkiem fajnie i lubi, wiec dostal za zadanie wypisanie plusow i minusow uczeszczania na oba zajecia - co mu daja itd.
Przy karate w plusach pojawilo sie: Szacunek w klasie.... - padlem :lol:

s


:shock:
Znaczy, ten wytrzeszcz to nie dlatego, że on to napisał. To dlatego, że ty spodziewałeś się czegoś innego :cool:

Gb.

:
Jacek. napisał/a:

:shock:
Znaczy, ten wytrzeszcz to nie dlatego, że on to napisał. To dlatego, że ty spodziewałeś się czegoś innego :cool:


Ja sie dokladnie niczego nie spodziewalem, to byla szybka, spontaniczna akcja i podszedlem do tematu zupelnie bez oczekiwan ;) Dlatego to mnie tak rozwalilo ;) Szacun w klasie nie byl jedynym z plusow na szczescie i nie na pierwszym miejscu ;) Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze w wieku 9 lat akceptacja otoczenia dla chlopaka jest bardzo wazna i przy nim z tego w zadnym wypadku sie nie smialem ;)

s

Ostatnio zmieniony przez strix 2012-02-02, 03:51, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Boschett imo odcina już kupony...

:
Santino jak będzie kawałem stali to jak najbardziej będę za i pewno będę starał sie go zmaterializować znaczy odłożyć fundusze :mrgreen:

:
Cenka to $725. Od dziś ruszyły zapisy. W pierwszej partii będzie 100szt.

:
Tomek napisał/a:
$725.



pfffffff :roll: trochę z d*** ta cena :???:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Cena wydaje się mniej więcej na tym samym poziomie co u konkurencji, jeśli bierzemy pod uwagę zegarki z ETĄ.

:
ale u B. trzeba doliczyć horrendalnie drogi ship i robi się z tego prawie 900$, są fajniejsze zegarki za tą kasę :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Poczekamy na wersję na cioci Mjoci, jeśli będzie .. Było przebąkiwane, że być może będzie ..

Iks, szip i jego cena to sprawa drugorzędna :wink: , da się ten problem rozwiązać ..

:
No i przede wszystkim poczekajmy na lepsze fotki tego zegarka, póki co jakoś mnie nie powala, CDII po stoktoć lepszy :!: :razz: coś ostatnio mnie znowu woła do siebie :roll:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-03-09, 23:53, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Goń się, Uki!!!
Do mnie CD gada, do mnie!!! :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Cytat:
Goń się, Uki!!!
Do mnie CD gada, do mnie!!! :twisted:


Robuś, ale do Ciebie szarak gada, a do mnie bardziej ten czarniawy :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tomek napisał/a:
da się ten problem rozwiązać

I w tym momencie do mnie szepcze halios :)

:
Cezar napisał/a:
I w tym momencie do mnie szepcze halios :)


laguna?? :razz: :wink: :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Beczka zjada Harpuna na śniadanie, wypluwa tylko ości.

hrg.pl
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.