Gdzie kupić G-shocka?
Odpowiedz do tematu

:
rzeczywiście nie pomyślałem o tych spektakularnych przypływach na Bałtyku falka jednak jest ok :D

:
hmm, zastanowię się nad nim...
a gdzie kupić czarny bezel do niego? :P

nie pasuje mi biały kolor w G.
bow mi podpowiedział, że ma być i solar i wave. to ma być.
no i marudzi, że ma być zwykły wyświetlacz a nie negatyw :D
ale uparłem się na nega, bo mi się bardziej podoba.

a tego ktoś poleca?
http://www.nywatchstore.com/gw7900b1.html

:
GW-7900 ja polecam - bardzo zacny Dże za dobrą kasiorę.
Tylko bez negatywa oczywiście...
Męski rozmiar, bez większego wenszowiska...




[ Dodano: 2014-02-10, 06:51 ]
A jak już musisz mieć negatyw, żeby się przekonać, że czytelność jest takase, to może protka, z większymi cyframi:




To chyba prw-1500, prw-2000 ma większe cyfry, tylko nie wiem, czy jest w negatywie.

Ostatnio zmieniony przez bow 2014-02-10, 06:52, w całości zmieniany 1 raz
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Niezły bałagan mi w głowie robicie... :wkurzony:

Skoro faktycznie tak nieczytelny i mnie od tego odwodzisz, to może taki

http://www.nywatchstore.com/cagmuwamogw.html

:
ech... do tego co mówi bow trzeba zawsze podchodzić ostrożnie bo może chce zniechęcić albo przejąć twój zegar i dlatego tak gada ale tu ma całkowita słuszność z tym negatywem.
Z czytelnością negatywa może, a w zasadzie jest takse. Inna sprawa że chyba każdy musi się sam przekonać. Kupuj więc negatywa bo inaczej zawsze z tyłu głowy zawsze bedzie siedzieć ci że ci się podobał. Jak kupisz i dojdziesz do wniosku że negatyw to samo zuo to go popchniesz dalej ale już bogatszy o nowe doświadczenia m.in. takie żeby słuchać kolegów.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Dobra, Wredne Mendy, przekonujecie mnie i już rozglądam się za "pozytywem".
Może ten Mudman...

Chociaż na tego GW-2310 naprawdę zachorowałem :głową w mur:

:
Moje wrażenia z negatywem są jak najbardziej pozytywne, często mam kontakt z GW-M5610 i czytelności nic zarzucić nie mogę.
Najlepiej samemu sprawdzić i się przekonać, w TimeTrendach na pewno jakiegoś zajdziesz.

:
dziab, kto co lubi. Mam negatywa ten czerwony GDF i uważam, że jest super ale te GR niebieski kupiłem i odesłałem mało czytelny, za ciemne podświetlenie i cyferki jakieś małe:

GR-8900 vs GDF-100


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mud to świetny pomysł, ale GW-9300.
Już tak tanio jak GW-7900 nie jest...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
GW-7900 polecam bo mam , nawet taki jak pokazał BOW swietny zegar najdłuzej go mam z g-shockow ktore mialem

:
bow napisał/a:
Mud to świetny pomysł, ale GW-9300.

Zgadzam się w 100% GW9000 świetny zegar ale mały jest 9300 rozmiar ma w sam raz i wszystko co Mud mieć powinien i wrażenie robi słuszne :)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Zgarniam z bazarku GD-100 (sprawdzę jak mi się żyje z negatywem), i GW-6900 (sprawdzę jak mi się żyje z pozytywem i solarem+wavem).
:))

:
No to mówię, że z solarem i wavem żyje się lepiej... :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
długas masz pw :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No jak to gdzie kupic...

W Nimcach, na amazonie...Nawet oryginalne Japonce idzie wyrwac...




PS. dla niewtajemniczonych - "Versandkosten" to wysylka jest... :facepalm:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.