Koszulki forumowe v.3.2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
No tak żeby tło w literach i błyskach było czarne.

:
No tak, ale żeby jednak akcenty czerwone były - znaczy kontury liter i błysków.

:
Ale po co, to tylko zepsuje całość

:
Niestety nie umiem tego zwizualizować graficznie :-(
Imo będzie super.

:
Ja dopiero dzisiaj dostalem,bo mialem "wieziona" z Polski przez rodzine ;)

JestemPanbardzozadowolony,dzieki Pisar! : )

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
A naprawdę nie ma szansy na jakiś jasny kolor? Piaskowy, albo jak ciemny, to oliwka? Czarny to dla mnie zły kolor, bo zawsze ślady koteczka na nim zostają.

:
Lobbuj, bo Mendy tylko czarny i czarny!!!
Mi beżowy/piaskowy bardzo pasuje, chociaż preferuję brąz :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Czy leci z nami ktoś sprytny, coby zrobił wizualizację samych konturów białych na czarnym tle. Z czerwonymi akcentami i wariant bez czerwonych.

I druga wersja: na jasnym tle czarne kontury z i bez czerwonych akcentów.

:
Santino napisał/a:
Czy leci z nami ktoś sprytny, coby zrobił wizualizację samych konturów białych na czarnym tle. Z czerwonymi akcentami i wariant bez czerwonych.

I druga wersja: na jasnym tle czarne kontury z i bez czerwonych akcentów.

No mozna. Ale wieczorkiem bym powalczył

:
Nie wiem jak to się stało, że nie zauważyłem wznowienia tego tematu, no i pytania do mnie. Jak może sobie przypominacie, moją koncepcją było - sama ramka (bez tła), dwie wersje kolorystyczne - białe linie, czerwone rozbłyski i litery na czarnej (ciemnej) koszulce oraz czarne linie, białe rozbłyski i litery na szarej (piaskowej) koszulce. Pomysł z tłem był Pisara, zaakceptowany przeze mnie (i do dziś mi się podoba, mimo dwu niedoróbek - nie przewidzieliśmy, że czerń będzie prześwitywała, wskutek czego tło jest za ciemne oraz brak mimo naszych interwencji barwnego wypełnienia rozbłysków na kadłubie). Co do czerwonych oczek, już się wypowiadałem - NIE! Poza tym niniejszym wyrażam zgodę na wersje bez tła - jeśli byłaby taka możliwość (bo to skomplikuje wykonanie) to proponowałbym dwie wersje nadruku do wyboru (np. takie jak wyżej) i ileś tam wersji kolorów (od dwu - czarnej i szarej, po całą paletę czerni, granatów, brązów, khaki, beżu, szarości a nawet bieli - do uznania PT Wykonawcy). Podkładki graficzne, wykonane przez Piotra albo są już gdzieś w temacie, albo jak nie - poproszę Piotra jak się projekt ukonkretni.
Pozwolę sobie też przypomnieć o rysunku "sowietskawo sołdata",



w moim pojęciu koszulka khaki z białym nadrukiem (ewentualnie z cynobrową gwiazdą na czapce) na froncie albo beżowa z czarnym mogłaby być fajna.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-09-30, 23:15, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Masz Paweł rację - już znalazłem.

Zatem moja propozycja:
1. Czarna (ciemna) koszulka z takim wzorem:


2. Jasno szara (biała) koszulka z takim wzorem:


Pisar - dasz radę znów ogarnąć temat wykonania takich koszulek,
czy może inny Kumotr ma możliwość, żeby się tym zająć?

Blaz
[Usunięty]
:
Tylko ta na czarnym tle musi mieć na czerwono zrobione ślady przy silniku i dodane u góry logo wraz z napisem. :wink:

:
Chcę taką czarną.

:
Blaz napisał/a:
Tylko ta na czarnym tle musi mieć na czerwono zrobione ślady przy silniku i dodane u góry logo wraz z napisem. :wink:

Oczywiście, tylko ja nie umiem :-(

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.