Poprzedni temat «» Następny temat
Który pilot PARNIS?
Autor Wiadomość
Slavol 
Kierownik Pola Ryżowego
Spartanin


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 1717
Skąd: Wlkp
 #61  Wysłany: 2011-12-07, 16:02   

Monter napisał/a:
PeaceMac napisał/a:
Sorry, że tak cały czas pytam i marudzę. Chodzi mi jeszcze o dwie rzeczy - jak wygląda awaryjność Parnisów i ewentualne sprawy gwarancyjno-naprawcze?

Raczej nikt z tu przesiadujących użytkowników nie narzeka, a jak sie już sypnie, to trza pisać do sprzedawcy.


No i tu przesiadujący często gęsto się przesiadają tzn zamieniają czy też zmieniają to co na nadgarstku. W ciągłym użytkowaniu to chyba nikt Parnisa nie ma :(
Nadmienię, że mój zegarmistrzo kiedy po raz pierwszy mu Parnisa pokazałem...i go zinwigilował stwierdził, że "te chińczyki Panie to nawet coś porządnie zrobili" ;)
_________________
It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #62  Wysłany: 2011-12-07, 16:44   

Mój pierwszy był sprowadzony w sierpniu 2009, i dość regularnie użytkowany. Jak na mnie :P Do tej pory brak jakichkolwiek uwag. A to już jednak troche czasu i noszenia jest ;-) U kadariusa wiem że w karuzelu jeździł kupe czasu non stop.
_________________
 
 
aureatez 
Ryżowy

Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 404
Skąd: Lbn/Manchester
 #63  Wysłany: 2011-12-07, 20:22   

Slavol napisał/a:


No i tu przesiadujący często gęsto się przesiadają tzn zamieniają czy też zmieniają to co na nadgarstku. W ciągłym użytkowaniu to chyba nikt Parnisa nie ma :(
Nadmienię, że mój zegarmistrzo kiedy po raz pierwszy mu Parnisa pokazałem...i go zinwigilował stwierdził, że "te chińczyki Panie to nawet coś porządnie zrobili" ;)


Użytkuje parnisa non stop od czerwca 2010, może nie tyle użytkuje bo na łapce jest 2-3 razy w tygodniu ale codziennie nakręcam i mogę z czystym sumieniem polecić - zero problemów. :)
Tuż po zakupie dostał troszkę oliwy co by ciszej rotor chodził i tak dla profilaktyki ;)
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #64  Wysłany: 2011-12-07, 20:23   

http://www.chinawatches.p...?t=2346&start=0
 
 
Comrade
[Usunięty]

 #65  Wysłany: 2011-12-10, 02:21   

Ja użytkuję mojego Parnisa dzień w dzień. Nie mam go długo ale jak na razie działa bez zarzutu. Polecam!
 
 
onifer
[Usunięty]

 #66  Wysłany: 2012-01-04, 01:34   

Comrade bo to nie są złe zegarki:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum