Który pilot PARNIS?
Odpowiedz do tematu

lukaszkul
[Usunięty]
: Który pilot PARNIS?
Witam
To mój pierwszy raz więc się przedstawię - Łukasz z Bierunia.
Coraz bardziej jak czytam to forum interesują mnie te zegarki zza Wielkiego Muru.
Ostatnio szczególnie te dwa piloty na manbushijie:
- 44mm Gray Dial Special@6 hand winding 6498
- 44mm Black Dial Special@6 hand winding 6498
Czy ktoś je ma i może podpowiedzieć jak się prezentuje ten szary przy czarnym, bo nie widziałem jeszcze szarej tarczy na żywo? Chyba że kupić oba :) - cena atrakcyjna.
Jak z jakością od tego dostawcy bo widzę spore zróżnicowanie w opiniach o poszczególnych dystrybutorach - nie wiem jak ich nazwać?
A przy okazji nie zamawia ktoś zegarków bo nie trenowałem jeszcze tych PayPal i chętnie bym się do kogoś dopiął, jeśli jest taka możliwość.
Pozdrawiam
Łukasz

Ostatnio zmieniony przez 2011-12-01, 09:06, w całości zmieniany 1 raz
mdlubala
[Usunięty]
:
097 Parnis 47mm pilot duża korona przypadku ss oglądać auto a może taki 44mm może być za delikatny na męską dłoń ja mam takie coś .

092 Parnis 47mm pilot duże rezerwy mocy korony ss oglądać

:
szary bardzo fajny a czarny tylko fajny :)

:
lukaszkul Szaraczek :)


mdlubala moja nie do końca rozumieć co ty chcieć powiedzieć :P

mdlubala
[Usunięty]
:
Chodzi mi że 47mm może lepiej wyglądać od 44mm :wink:

:
lukaszkul, a ja uważam, że jednak czarny, bo Rudolf nie o tym szaraczku myślał chyba.

A tak w ogóle, to tutaj mamy miejsce, gdzie się witamy:
http://www.chinawatches.p...=5258&start=630

mdlubala, aleosochozi?

:
Ja mam takiego czarnego pilota i bardzo się mnie on podoba. Kup czarnego. Abo lepiej kup dwa.

:
żadnych special@6

Pilot tylko z centralnym sekundnikiem. 47mm. Automat na ST25. Szary.

O taki:



Miałem oba, miałem okazję porównać bezpośrednio trzymając je jednocześnie w ręku, szaty został, czarny poszedł do ludzi. Szary robi zdecydowanie ciekawsze wrażenie.

Segoy
:
Nie kumają:
Pilot 44 mm na unitasie z szarą tarczą, to nie ma nic wspólnego z tym co powyżej pokazał Segoy.

Kolega rozważa taki:


I taki nie jest fajny.
Czarny imo dużo lepszy!

:
Santino, +1

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Santino, ja rozumieć. Ja również mieć okazję porównać z tym co ty na zdjęciu pokazać.
Tyle że to 44mm na zdjęciu okazać się wielka kupa i nawet koronka nie mieć zakręcana. W porównaniu z tym co ja na zdjęciu pokazać to nie mieć porównania. Ja takiego by nie kupować wcale.

:wink:

Segoy
:
A to Ty mieć całkowita racja!

Ale ja odpowiadał tylko na pytanie lukaszkul, ;-)

lukaszkul
[Usunięty]
:
Dzięki za odpowiedzi, ten język jest dla mnie jeszcze mało zrozumiały ale chyba rozumie o co chodzi :)
47 wydaje mi się duży - mam Vodolaza 44 i wg mnie jest optymalny na moją rękę /18 cm/.
Co do koloru tarczy - każdy ma swoje racje, trzeba będzie losować chyba. Vodolaz ma czarną więc może wezmę tego pilota z szarą.
Czy ten mechanizm też tak ładnie cyka jak Mołnia, mam 3603?
Łukasz

:
lukaszkul napisał/a:
Czy ten mechanizm też tak ładnie cyka jak Mołnia, mam 3603?

tak samo ładnie , a nawet ciszej troszkę ;)

lukaszkul
[Usunięty]
:
Lubię głośne tykanie więc ciszej dla mnie nie znaczy lepiej, ale to nie najważniejsze w zegarku.
Co do mechanizmu czytałem dużo dobrego więc będzie OK.

Ale jak z jakością koperty pod względem rysowania, wykonania?

Czy ta koronka jest zakręcana?
I dlaczego SEGOY mówisz że ten pilot który mnie interesuje to kupa a nie zegarek?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.