Zegarek 2011 plany prezentacje kryptonim DZIKiSOKÓ£
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jeszcze takie zobaczcie, gdzie widaæ jako¶æ przej¶æ powierzchni :








:
:shock: najsss

Marcin
last.fm
纳丹
:
ALAMO napisa³/a:


Na razie le¿y w najwy¿szym dzbanku jaki mialem w domu, i siê testuje na WR :lol: - potwierdzone WR 0,5 atmosfery :razz:
:lol:


5 metrowy dzbanek?

Rrrrrispekt!!!! :razz:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
To jak,Pany?Z 10 kola bedzie kosztowac?Bo kUalite widac przez duze "U". :shock:
Nie moge sie doczekac :cool:
Pokazecie z uszami,czy jeszcze nie doszly?

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Dobrze to wygl±da ;)
Tylko jak bêdzie z powierzchniami? te uszy polerowane? Bezel po barwieniu bêdzie matowy czy b³yszcz±cy?
No i na pasku i na nadgarstku przyda³aby siê focia :lol:

wiêcej pytañ na razie nie przewidujê nie lejcie :twisted:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Jest niesamowita, cholernie precyzyjna, i to wg projektu "od zera"! Jestem pod wielkim wra¿eniem.

kurant
[Usuniêty]
:
zapowiada siê :shock:

:
TowRoupas napisa³/a:
Dobrze to wygl±da ;)
Tylko jak bêdzie z powierzchniami? te uszy polerowane? Bezel po barwieniu bêdzie matowy czy b³yszcz±cy?
No i na pasku i na nadgarstku przyda³aby siê focia :lol:

wiêcej pytañ na razie nie przewidujê nie lejcie :twisted:


Uszy bed± zmienione, to pomys³ dzisiejszy - w te zaprojektowane nie wchodzi³ pach grubszy niz 3.5 mm, a znaj±c was, melepetosy, to zaraz jeden z drugim zalo¿y jakiegos monstera 5 mm grubo¶ci :P :lol:

Nadgarstkowe poka¿e Sylwek w ¶rodê, bo ja tylko na chwile odpakowa³em, obfoci³em, i wys³a³em do filli w Zielonej Górze ;-) :lol:

Ale le¿y ¶wietnie, adaptery ³adnie siê dopasowuj± my¶lê ¿e obs³u¿y wygodnie zakres nadgarstka 16-22 cm.

Bezel po barwieniu bêdzie lustrzany, tak jak jest teraz. A indeksy - bêda sie ¶wiecic jak psu pod spodem :lol: ;)

Zmiany bêd± dotyczyæ jeszcze g³eboko¶ci graweru dekla, i na 90% jego szczotowania - ale tutaj siê g³eboko ws³uchujemy w wasze opinie. Ja nie lubiê lustrzanych dekli, wic jestemm z³ym opiniuj±cym :lol: ...

:
A luma na bezelu bêdzie taka sam jak na wskazówkach i indeksach? (ten sam kolor farby i ¶wiecenia)

:
Przed t± k³alit± na 100% uklêknê :shock: :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Szymek 2011-06-27, 19:37, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
:
Technologicznie mo¿e siê nie daæ, to s± zupe³nie inne farby, i zupe³nie inaczej ¶wiec±. Mogli¶my zrobiæ s³absz± lume na tarczy i wskazówkach, ¿eby by³o identycznie. Ale to raczej by by³ marny pomys³ ;-)
Na razie jest tak, ¿e na bezelu luma bêdzie w kolorze C5 mniej-wiêcej. Staramy siê zrobiæ neutraln± C1 ;-)

:
ALAMO napisa³/a:


Ale le¿y ¶wietnie, adaptery ³adnie siê dopasowuj± my¶lê ¿e obs³u¿y wygodnie zakres nadgarstka 16-22 cm.



No halooo :!: :!: :!:
Ja mam w nadgarstku 23.5 cm , wiêc co , ¿e niby siê nie kwalifikuje na robotnicz± rêkê :shock: :?:

"¯yj pasj±, a spe³nisz marzenia"
:
Ja mam 22, i na moim le¿y okejka :lol:
Na wiêkszych nie mierzy³em, to siê nie wypowiadam :lol:

:
Elix napisa³/a:
ALAMO napisa³/a:


Ale le¿y ¶wietnie, adaptery ³adnie siê dopasowuj± my¶lê ¿e obs³u¿y wygodnie zakres nadgarstka 16-22 cm.



No halooo :!: :!: :!:
Ja mam w nadgarstku 23.5 cm , wiêc co , ¿e niby siê nie kwalifikuje na robotnicz± rêkê :shock: :?:


No to na dietê ;P

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
To ja poproszê dodatkow± bonifikatê startow± , bo jak mi siê nie wpasujê na nadgarstek , to nie bêdê mia³ za co topiæ smutków :???:
To tak w ramach zado¶æuczynienia .. A ja w zamian , obiecujê nie sk³adaæ reklamacyji :mrgreen:

p.s.
postulujê , przeprowadziæ dodatkowe testy nadgarstkowe na ³apie kumotra chomiorsena lub tomirka :twisted:

"¯yj pasj±, a spe³nisz marzenia"
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.