Poprzedni temat «» Następny temat
Uhren von Uhr
Autor Wiadomość
bEEf 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego
Jestę Hipsterę


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 5341
Skąd: Warszawa
 #16  Wysłany: 2012-11-07, 15:33   

prezesso, no nie wiem. Skanerem bym pojechał, ale nie mam tego zegarka na stanie :)) No ale to może być wina zdjęcia, tak jak wskazówki.
_________________
Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #17  Wysłany: 2012-11-07, 16:20   

prezesso napisał/a:

Mnie się nawet taka stylistyka podoba i uważam, że jest to dobra propozycja w tej cenie nawet jakby ten zegarek cały był oficjalnie made in china.


On oficjalnie nigdy nie będzie Pietka 'MiC', ponieważ z tego samego katalogu biorą "prawdziwe szwajcarskie manufaktury", zamawiając jedynie tarcze ze świrmejdem.

Na górze tejże "zaufanej redakcji" wisi reklama Charmex of Switzerland, "perfection swissmade' - zwracam uwagę na pisownię. Dlaczego akurat ta "manufaktura', z Katowic akurat, nie znalazła się na tejże liście - to pewnie najstarsi kiziowi górale nie zapytają, żeby swąd im z pupuf nie szedł.
_________________
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #18  Wysłany: 2012-11-07, 16:49   

ALAMO napisał/a:

Na górze tejże "zaufanej redakcji" wisi reklama Charmex of Switzerland, "perfection swissmade' - zwracam uwagę na pisownię. Dlaczego akurat ta "manufaktura', z Katowic akurat, nie znalazła się na tejże liście - to pewnie najstarsi kiziowi górale nie zapytają, żeby swąd im z pupuf nie szedł.


Nich zgadnę: Bissetowa nasłała prawnika? cool

de Gbourec.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #19  Wysłany: 2012-11-07, 17:01   

Jacku, tu nie ma nic do śmiacia, bo najgorsze jest to, że takie pisemka i serwiski edukują dziś ten bardziej oficjalny świat łaknący wiedzy może nie zegarmistrzowskiej, a o zegarkach. Gdy np. taki człowiek na wysoko postawionej grzędzie zechce się dowiedzieć coś więcej o tym dlaczego każą mu TAGa kupić, to gdzie sięgnie? Do nas? Nie. Na kizi? Też nie. On takich rzeczy nie zna. Zna Playboya i Sukces. Ogólnie gazety na kredowym papierze i z rozkładówką. Ewentualnie posłucha nawiedzonego Mellera, bo go wpuścili do CNBC Biznes. I słucha czy czyta tych przeinaczeń, niedopowiedzeń czy świadomych kłamstw i nie ma możliwości oddzielić ziarna od plew. Wierzy na słowo, bo to może nie autorytety, ale podobnież fachmani w tej dziedzinie.

Sam zresztą błąd popełniłem, bo tego właśnie interesującego się dlaczego TAG, zbyłem krótkim "jeśli koniecznie chcesz swiss made, to są znacznie mniej wyświechtane i tańsze", a ten za tydzień przyszedł z... Bissetem. Swiss made i tańszy, tak? Mało kto go nosi? No tak. :facepalm:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #20  Wysłany: 2012-11-07, 17:37   

Jacek. napisał/a:
ALAMO napisał/a:

Na górze tejże "zaufanej redakcji" wisi reklama Charmex of Switzerland, "perfection swissmade' - zwracam uwagę na pisownię. Dlaczego akurat ta "manufaktura', z Katowic akurat, nie znalazła się na tejże liście - to pewnie najstarsi kiziowi górale nie zapytają, żeby swąd im z pupuf nie szedł.


Nich zgadnę: Bissetowa nasłała prawnika? cool

de Gbourec.


A skąd, myślę że to wina prostego przelewu z Katowic :D
_________________
 
 
Machu 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Duże jest piękne:D


Pomógł: 120 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 14327
Skąd: Gliwice
 #21  Wysłany: 2012-11-07, 20:06   

Blaz napisał/a:
Gdy np. taki człowiek na wysoko postawionej grzędzie zechce się dowiedzieć coś więcej o tym dlaczego każą mu TAGa kupić, to gdzie sięgnie? Do nas? Nie. Na kizi? Też nie. On takich rzeczy nie zna. Zna Playboya i Sukces. Ogólnie gazety na kredowym papierze i z rozkładówką. Ewentualnie posłucha nawiedzonego Mellera, bo go wpuścili do CNBC Biznes.


Nowobogackie problemy :D :D :D

Wszedłem na tę stronę..."High life&zegarki" :facepalm: próbuję wymyślec jakiś inteligentnie złosliwy komentarz dla takiej zenady, ale chyba nie umiem :D

EDIT: Te ich problemy są lepsze niz "Trudne Sprawy" na Polsacie :))

Cytat:
Ebay wprowadza nową strukturę kategorii przy zegarkach
23.08.2011 13:57 Uhr

22 sierpnia 2011 Ebay wprowadziło różne zmiany dotyczące struktury kategorii i cech artykułów w grupie zegarków. Tam, gdzie wcześniej prawdziwe luksusowe marki jak Breitling. Omega i Rolex były wyraźnie oddzielone od pseudo - marek i tanich, chińskich zegarków, teraz panuje tu radosne bratanie się! Wszystkie marki zegarków, nawet te podejrzane, mieszczą się w rubryce „zegarki ręczne”. I tu klient ma wyłowić swój poszukiwany zegarek!

Szkoda tylko, że z powodu olbrzymiej oferty tanich zegarków, nie da się tak łatwo tego zrobić, jeśli komuś zależy na prawdziwej luksusowej marce. Pomieszanie marek zmusi przecież każdego zainteresowanego, żeby dokładnie przeczesał całą ofertę i w końcu ze zwykłej frustracji jednak wybrał ten lub inny chiński zegarek.

Tym niewielu poważnym i prawdziwym handlarzom zegarków luksusowych na Ebay może ta nowa struktura kategorii mocno dać się we znaki. Najprawdopodobniej nie byli obecni przy podejmowaniu tej decyzji, a teraz muszą sobie poradzić przy i tak wysokich opłatach z jeszcze mniejszą liczbą zainteresowanych. Ale to wydaje się Ebay być jak zwykle względnie obojętne, bo przecież przy zmianach można zaoszczędzić na personelu. W przyszłości żaden chiński handlarz zegarkami nie będzie musiał być kontrolowany, gdy z pełną świadomością umieści swoje tanie zegarki w tej samej kategorii razem, na przykład z firmą Rolex albo TAG Heuer. Wtedy te prawdziwe luksusowe zegarki staną się po prostu sztafażem, bardziej niż kiedykolwiek, by zwabić zdezorientowanych klientów.


link :arrow: http://www.trustedwatch.p...-przy-zegarkach
Ostatnio zmieniony przez Machu 2012-11-07, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #22  Wysłany: 2012-11-07, 20:51   

Machu napisał/a:
wybrał ten lub inny chiński zegarek


No i tutaj akurat chyba "opiniotwórczy portal" postanowił zeżreć własny ogon, ponieważ nie zauważyłem na nim reklam Omegi czy Rolexa, za to zauwazyłem sporo reklam chińskich zegarków udających "swissmade", bez spacji. Za spacje to pozwy są.
Czyli idealnie pasujących do ichniej "szwarc listy".
Smacznego. I mazeltow. Nie pytajcie szefa sali co poleca - poleca raki z zeszłego piątku.
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #23  Wysłany: 2012-11-07, 21:03   

A wbrew pozorom to ci nowobogaccy na grzędzie doskonale rozumieją dzisiejszy świat i to, że może marka być amerykańska czy zachodnioeuropejska, a produkować w Chinach. Myślę więc, że spokojnie zrozumieliby to, że też zegarki są "swissmade", a chińskie. Rozum by nie protestował, a d..upa by nie bolała. Jak tych z linka.
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #24  Wysłany: 2012-11-07, 22:48   

Machu napisał/a:
(...) Wtedy te prawdziwe luksusowe zegarki staną się po prostu sztafażem, bardziej niż kiedykolwiek, by zwabić zdezorientowanych klientów.



To się u nas nazywa refleks emerytowanego szachisty korespondencyjnego cool

Gbq.
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #25  Wysłany: 2013-04-17, 20:04   

http://www.uhr.info/produ...HR/UHR-442.html







Cytat:
Case diameter: 47mm
Thickness: 14mm
Band lug width: 24mm
Lug-to-Lug: 54mm
Weight: 231g
Movement/Caliber: ETA-2824
Product No.: UHR-442
Glass: sapphire glass
Dial: black
Bracelet Material: stainless steel
Clasp: deployment clasp
water proof: 20 ATM
Dial numerals: none
luminescent hands
screw-down crown
 
 
bow 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Wujek/Zbok brązowy


Pomógł: 62 razy
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 14239
Skąd: Toruń
 #26  Wysłany: 2013-04-17, 21:17   

No kurna, męski rozmiar i oczywiście babcia w środku...
_________________
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
 
 
Michał
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pomógł: 67 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 14363
Skąd: KR
 #27  Wysłany: 2013-04-17, 21:31   

Podoba mi się.... gdyby nie sterylna tarcza i ogromny rozmiar... to kto wie... może by się pomyślało... hmmm
_________________
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #28  Wysłany: 2013-04-18, 06:50   

Sterylna tarcza czeka na jakiś nobliwy nadruk. Davosa, Epos, Schumburg, coś w tym stylu. pifko
_________________
 
 
prezesso 
Klon Kierownika Pola Ryżowego
street's disciple


Pomógł: 70 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 13436
Skąd: Łódź
 #29  Wysłany: 2013-04-18, 09:54   

Zarąbisty! gdyby nie rozmiar...
_________________
Skate or die!
 
 
maciek
[Usunięty]

 #30  Wysłany: 2013-04-18, 10:58   

Super, może to jest 47mm bez koronki?

EDIT:

Nils odpisał: 52.5mm with crown, 47mm without crown.


:głową w mur:
Ostatnio zmieniony przez maciek 2013-04-18, 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum