Nowe Parnisy power reserve
Odpowiedz do tematu

Wozu
[Usunięty]
: Portugalczyk z dziurą
Nie zauważyłem żeby był prezentowany u nas więc przedstawiam.
Ładny zegarek i nawet może bym się skusił bo komplikacje do przyjęcia centralna niebieska sekunda wymiata,
ale ta dziura już coś nie teges jest.
I tak mi się wydaje, że to na ST-25 jest :)
Może zegarek jest bardzo długo na zatoce bo ostatnio nie śledziłem tej marki
ale zamieszczam jako ciekawostkę:
Zdjęcia z aukcji.









: Re: Portugalczyk z dziurą
Tomsky napisał/a:
...ale ta dziura już coś nie teges jest. ...

+1, nie podobuje mnie się, głównie ze względu na tego dziurawca ...

:
u mnie każdy dziurawiec ma przerąbane nawet jeśli cały zegarek jest OK - wiec jak dla mnie lipa

:
za bogato wedle mnie

:
kadarius napisał/a:
u mnie każdy dziurawiec ma przerąbane nawet jeśli cały zegarek jest OK - wiec jak dla mnie lipa

Takie też? :twisted: :twisted: :twisted:





:
A ja, wbrew zachowawczo nastawionym przedstawicielom konserwatywnej części społeczności forumowej powiem, że jest bardzo fajny. Dokonałbym jedynie ekstrakcji małej sekundy z dziurbillona bo na to nawet mojej wysokiej tolerancji nie starcza. Komplikacja "double second" to dobre dla Goera :)

No i stalowy dekiel koniecznie.

Foch und Ch.
:
kadarius napisał/a:
u mnie każdy dziurawiec ma przerąbane nawet jeśli cały zegarek jest OK - wiec jak dla mnie lipa


Turbina też :-) ?

Blaz
[Usunięty]
:
Chciałbym powiedzieć tak, bo jest i Glasfjutte, ale no... Ta dziura burzy tą tarczę po prostu. :wink:

Wozu
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:
Komplikacja "double second" to dobre dla Goera :)

U kurna melepeta ze mnie pierwsza kasa tyle tych wskazówek, że tej na dziurze nawet nie zauważyłem :roll:
No i zgodzę się, że jest zupełnie zbędna.

:
Ja popieram kubame ;)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
ALAMO napisał/a:

Turbina też :-) ?


turbiny też! o ile są z dziurawą tarczą!
ktoś wklejał zdjęcia gdzie można obserwować pracę turbinki przez okienko w deklu i takie są OK!

co ja poradzę że dziurawe tarcze mi nie podchodzą :twisted:

:
Eeee nie jest tak żle.

:
Zły nie jest, tylko jeden z sekundników (mały rzecz jasna) trzeba wywalić. I jego skalę też. Poza tym zegarek wporzo :)

Mały edit: był wporzo, póki nie pojawił się jeden z kolejnych postów (dla ułatwienia dodam, że ten ze zdjeciami :twisted:

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2010-10-13, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Podoba mi się, ja lubię dziurbillony, tylko tak jak Kuba pisze, mała sekunda jest niepotrzebna.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
maciek
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:
A ja, wbrew zachowawczo nastawionym przedstawicielom konserwatywnej części społeczności forumowej powiem, że jest bardzo fajny. Dokonałbym jedynie ekstrakcji małej sekundy z dziurbillona bo na to nawet mojej wysokiej tolerancji nie starcza. Komplikacja "double second" to dobre dla Goera :)

No i stalowy dekiel koniecznie.


Kubama, masz oko, ja podobnie jak Tomsky, zupełnie tego nie zauważyłem. Przekombinowali lekuśko. :razz:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.