Nowe Parnisy power reserve
Odpowiedz do tematu

:
...kadarius, jakże bliska mi jest Twoje podejście do tematu

:
wyścigi sekund też nie dla mnie :wink:

:
Przepraszam ale Glashit jest poza dyskusją :D

:
Przepraszam za może dziecinne pytanie- czy jest problemem usuniecie któregoś z sekundników? zardz

Reservoir dogs ...
:
Zero. Zostanie ci ośka, mało widoczna.

:
To jak sie podoba jako całość ale z 1. sekunda to no problem. A w ogóle to niiby nie mój klimat ale w Zgierzu z białym chronometrem pow. res. trochę połaziłem i nawet, nawet...dobrze leżal - wasza to wina! :razz: :mrgreen: , zardz

Reservoir dogs ...
:
zardz napisał/a:
To jak sie podoba jako całość ale z 1. sekunda to no problem. A w ogóle to niiby nie mój klimat ale w Zgierzu z białym chronometrem pow. res. trochę połaziłem i nawet, nawet...dobrze leżal - wasza to wina! :razz: :mrgreen: , zardz


Bujaj się :!:

Twoja wina, bo primo żeś przyjechał, sekundo żeś ponosił ... :twisted: :twisted:

:
Tertio że se ponakrecałem i to bylo widać :smile: , quarto sam sie bujaj :!: :mrgreen: zardz

Reservoir dogs ...
:
to od mojego uścisku :D Zardz jak ci się podoba to czemu nie ?

:
hotwax napisał/a:
to od mojego uścisku :D Zardz jak ci się podoba to czemu nie ?

Przecież wiesz (chociaz nie pamietam czy z Tobą o tym akurat mówiłem :wink: ) że jestem jaknajmniejzegarkowcemnajlepiejjeden + GieSzok w odwodzie, nie ciągnie mnie do hurtownictwa, no i mam inne plany. ale dzieki za podszepty :wink: zardz Aaa, przykumałem o który uścisk Ci chodzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez zardz 2010-10-28, 23:37, w całości zmieniany 1 raz
Reservoir dogs ...
Blaz
[Usunięty]
:
zardz napisał/a:
jestem jaknajmniejzegarkowcemnajlepiejjeden + GieSzok w odwodzie


O to, to! :mrgreen:

:
zardz napisał/a:

Przecież wiesz (chociaz nie pamietam czy z Tobą o tym akurat mówiłem :wink: ) że jestem jaknajmniejzegarkowcemnajlepiejjeden + GieSzok w odwodzie, nie ciągnie mnie do hurtownictwa,


He he he, zobaczymy, wpadłeś już jak śliwka w kompot :mrgreen: :razz: :wink:

:
Zardz - codziennie ten sam zegarek to straszna nuda. ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
To się pasek zmienia. Albo klamrę. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.