Steinhart czy Kemmner
Odpowiedz do tematu

:
Wiec juz zdecydowale, biore brazowy jasny pasek od Kemmnera, a osobno dokupie cos granatowego lub w ten desen.

Jesli dzisiaj odpowie mi Roland na maila to zamawiam :D

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2011-05-02, 07:53, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Kyle napisał/a:
z brązu jednak nie rezygnuj. Niebieski pasek i niebieskie indeksy to połączenie bardzo bezpieczne, ale jeszcze bardziej nudne. Słabo będzie moim zdaniem wyglądało, jak założysz brązowe buty.Brązowy pasek podkreśla niebieski kolor wskazówek, a niebieski pasek powoduje, że wszystki się zlewa


Zgadzam się w 99 procentach, bo to o butach pozostaje poza moją świadomością. :grin:

Ale fakt, faktem, że niebieski pasek do zegarka z niebieskimi akcentami powoduje zlewanie się niebieskiego. Brązowy lepiej podkreśla niebieskie akcenty. :wink:

:
Niby się też zgadzam, ale ja praktycznie nie noszę brązowych butów.
Więc i brązowe paski mi tak średnio pasują, chociaż faktycznie tu by też pasował ładnie.

:
No dobrze Panowie, a zatem powiedzcie, ktory z tych brazow fajniejszy (wiem ze oba grubasne i z cwiekami, ale plan zaklada dokupienie paska i tak, wiec moze ktoregos z nich uzywac bede czasem przy tym zegarku, a moze przy innym)

Wiecej glosow bylo za zdjeciem numer 3, a jak ten jasny braz z ostatniego zdjecia?

:
Santino napisał/a:
Niby się też zgadzam, ale ja praktycznie nie noszę brązowych butów.


to błąd, ale do poprawienia :cool: :wink:

Karolewskiej - absolutnie nie bierz żadnego z ćwiekami czy nitami!!! robią krzywdę pięknemu klasycznemu designowi tarczy. Poza tym gruby pasek zabije ten zegarek - ja próbowałem założyć s-32 od Redosa do mojego Zenka o grubości chyba 1,3 cm (42,5 średnica) i wyglądało to okropnie. To już lepiek kroko weź. Zegarek jest elegancki, klasyczny, i pasek nie może stanowić dysonansu, to nie desk diver czy b-uhr

:
No to czekam na maila z odpowiedzia od Kemmnera. Prosilem go, aby mi wyslal zdjecia Marine z roznymi paskami. Generalnie to wyglada rowniez fajnie, do garniaka, na tym czarnym pasku na pierwszym zdjeciu

Blaz
[Usunięty]
:
Nie, no to oczywiste, że z nitami to tylko do pilota. :wink:

:
Kyle napisał/a:
Karolewskiej - absolutnie nie bierz żadnego z ćwiekami czy nitami!!!

Blaz napisał/a:
Nie, no to oczywiste, że z nitami to tylko do pilota.


+1!

:
no to dokonalem zakupu, czekam na przesylke :)

Blaz
[Usunięty]
:
Gratulacje! :grin:

:
dzieki, mam nadzieje, ze bedzie tak fajny jak sie spodziewam :)

: steinhart marine - alternatywa.
Hej,
przekonałem kumpla do zegarka mechanicznego, spodobał mu się wspomniany stenek.
Wiem, że Santino kiedyś zakładał podobny temat ale coś nie mogę znaleźć...

Zatem krótkie pytanie:
Czy istnieje jakaś ciekawa alternatywa dla tego zegarka? budżet to 2 - 2,5kPLN

wiem, że pomożecie... przekroczyć budżet :mrgreen:

Skate or die!
Blaz
[Usunięty]
:
Scaliłem wątek. :wink:

:
no właśnie jak scaliłeś to od razu znalazłem, dzięki!

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.