Boya Sanjurjo Badia Diver
Odpowiedz do tematu

:
Koperta mistrzostwo świata :shock:

Blaz
[Usunięty]
:
matyr napisał/a:
Svedos napisał/a:
nick555, masz to jak w banku, mam coś ekstara niszowego w obróbce


eee pewnie znowu nie zdążyłem doczytać... BĘDZIE FORUMOWY NUREK??? :wink:


Po takim dictum Alamosa to raczej nie sądzę. :mrgreen:

:
Ale nie sądzisz, że będzie, czy że forumowy?

:
No to tak :
Powiem wam, czemu nie będzie naszych zegarków WR1000.
Powód jest prozaiczny. Takie zegarki używają gotowych kopert kilku konkretnych dostawców. A my nie używamy części kupowanych "z katalogu". Wszystkie nasze projekty oparte są od początku do końca o nasze własne rozwiązania.
Żeby przetestować zegarek na WR1000, trzeba dysponować urządzeniami zdolnymi do wytworzenia ciśnienia WR1250. Jeśli ktoś znajdzie taką organizację certyfikującą - stawiam ostatnią flaszkę Starki ze swojego zapasu. Bo z naszego rozeznania, i to nie amatorskiego bynajmniej, wynika że można to zrobić w Hong Kongu, za chorą kasę. Tak chorą, że pozwolę sobie wątpić czy 3/4 tych wszystkich "tysiącwannowców" kiedykolwiek zaliczyło więcej niż 1/5 deklarowanego ciśnienia :P
Co do forumowego nurka, to mówiąc wprost, chodził nam taki pomysł od dawna, ale nie chcieliśmy z nim wyskakiwać do czasu realizacji PZL - byłoby to niepoważne w stosunku do was. Projekt PZL zbliża się do szczęśliwego finału, wstydu, zapewniam was, nie będzie, więc może i rzeczywiście o tym pomyśleć - my jesteśmy otwarci, jeśli dacie nam konkretne założenia - to się je zrealizuje. Zresztą koncepcja PZL z modyfikacją gotowego zegarka sie sprawdziła, mamy teraz przemyślany dużo fajniejszy plan :-)

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-04-21, 10:39, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Zrobicie coś w stylu Damasko - oszczędna czarna tarcza, dobrej jakości koperta, WR100 (więcej nie musi być) i - co najważniejsze - 40mm góra to kupuję dwa! Co ja mówię - trzy egzemplarze! :mrgreen:

:
Ja bym bardzo chciał, żebyśmy zrobili zegarek forumowy!
Najlepiej, jakby miał na tarczy jakieś oznaczenie (logo CW, albo coś...).
I mógłby być oparty np. na MQJ'u - to by gwarantowało dość niską cenę, a co za tym idzie powodzenie projektu. Bo pewnie by się znalazło chętnych na te paredziesiąt sztuk.

Co Wy na to?

Edyta: albo tak jak napisał Łukasz powyżej ;-)
Ale wtedy już nie będzie tak tanio :-(

:
Spokomaroko, wszystko w swoim czasie, to będzie prawdziwy nurek.

:
Jeden z projektów na cele "forumowe" zawiera :
WR200
40-41 mm
stalowy bezel z ceramicznm insertem
tarcza jak mówisz
Szacowany budżet będzie porównywalny z PZL - byłby to tak samo projekt no profit.
Dodam tylko, że autorem koncepcji technicznej jesteśmy my ale koncepcja wizualna - jest od A do Z Maxia. Jak siedzieliśmy we czterech - to nas wypier ... z kapci jak zobaczyliśmy co tam Maxymilian nawywijał.
Z powodów oczywistych - na razie jej nie pokażemy, chyba że w wątku administracyjnym.

:
Sylwek, ale mówisz o Waszym zegarku, czy zegarku forumowym?
Czy to to samo ma być? Bo już się gubiem ;-(

:
O zegarku forumowym mówi starszy pan :lol:
Nasze też będą nurki :twisted:

:
Wasze już kupiłem, więc teraz chcę o tym forumowym więcej info!

Wiem, wiem że jeszcze nie ma ich, ale już mentalnie je kupiłem :-) Więc są moje :razz:

maciek
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
matyr Obrazek


ale o so chozi... :mrgreen:
Proszę o info jakieś, a nie załamywanie nade mną rąk, zarobiony jestem ostatnio jak wół. :twisted:

:
oj matyr matyr, tego wszystkiego nikt do końca nie wie co jak i dlaczego.
Najważniejsze że w planie są zegary forumowe, sa zegary mniej forumowe ( na te czekam!) i sami nadszyszkownicy nie wiedza jakie jeszcze...
Do najcierpliwszych ja nie należę, a że założyłem w tym roku tylko zegarki od chłopaków ( mam nadzieję że podejdą) to bym chciał jak najpredzęj...

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
nadszyszkownicy nie wiedza jakie jeszcze...


My wiemy :lol:
Zresztą ...
Na zlocie pokażemy kilka projektów. Sami ocenicie czy fajne, czy nie fajne ;-)

:
na zlocie na zlocie... na srocie. Termin żeście wybrali taki jakiego w ankietach nie było!!!

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.