Boya Sanjurjo Badia Diver
Odpowiedz do tematu

: Boya Sanjurjo Badia Diver
Znalazłem przypadkiem na WUS .... Wywaliło mnie z kapci. Koperta znana choćby z NauticFisha czy Deep Blue. Zegarek limitowany do 50szt.
Cytat:
CIRCULAR:
MADE IN GERMANY - DESIGNED IN SPAIN - AUTOMATIC - SAPPHIRE CRYSTAL - 1000M/3300FT - ALL STAINLESS STEEL - BOYA SANJURJO BADIA DIVER - K -

BAJO EL SUB:
SUBMARINE BOYA SANJURJO BADIA
ANTONIO SANJURJO BADIA
11 AUGUST 1898 - POZA DE GUIXAR - VIGO -SPAIN
NÚMERO DE SERIE DE EDICIÓN LIMITADA

Nie znalazłem żadnej strony internetowej tego producenta.

Co to jest? Kim jest producent?





















O zegarku:
To limitowana edycja 50szt, koperta wykonana ze stali 316L, średnica 46 mm (bez koronki), wysokość 16,5 mm. Waga 275g z bransoletą :shock: .
Szkło szafirowe 5,1 mm grubości z podwójną powłoką antyrefleksyjną.
Mechanizm to ETA 2836-2.
WR 1000 m, zawiera zawór helowy.
Bezel 120-klikowy.

Zegarek powstał w celu upamiętnienia pierwszej hiszpańskiej łodzi podwodnej skonstruowanej przez Antonio Sanjurjo Badia w roku 1898. Wyglądała ona tak:



Więcej TUTAJ KLIK

Pytanie brzmi: kto wyprodukował ? Czy to jakaś jednorazowa akcja pt "Tribute to ... ", czy też producent robi jakieś inne zegarki? FUNDITESA SANJURJO, S.A. raczej nie, produkuje obecnie części do silników, ale jej początki to m. in. produkcja kopert do zegarków ..

:
Zegarek nawet, nawet.
Ale co to za zapięcie na drugim zdjęciu, z materacopodobnym pachem?

:
Tu chyba sprzedają paski z tym zapięciem http://teddy-straps.3dcar...Strap_p_24.html

:
Dzięki.
Pasek na zwykłego matereaca wygląda, tylko bez dziur ;-)
Ale klamra jest zajefajna.
Tylko cena nie za bardzo.... :-(

:
Można poszukać takiej klamry, może ktoś jeszcze takie sprzedaje. Teraz na WUS jest wątek, gdzie ludzie narzekają na ten pasek z tą klamrą, bo po jakimś czasie koniec jest bardzo miękki i ciężko się wkłada do zapięcia.

:
nie lubię takich wskazówek, ale reszta zegarka jest rewelacyjna :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Fajny jest - taki kosmiczny :) (kosmiczny nurek... hm)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Całkiem przyjemny batyskaf.

Blaz
[Usunięty]
:
Tomek, gdzie Ty tyle wanien w mieszkaniu pomieścisz? :shock: :lol:

:
Santino napisał/a:
Zegarek nawet, nawet.
Ale co to za zapięcie na drugim zdjęciu, z materacopodobnym pachem?

Zegarek w wersji oryginalnej sprzedawany był na bransolecie.

Jeszcze kilka fotek .. W necie praktycznie nic nie ma o tym zegarku.











Blaz napisał/a:
Tomek, gdzie Ty tyle wanien w mieszkaniu pomieścisz? :shock: :lol:


Łukasz, na zakup nie ma szans, podobno rozszedł się jak świeże bułeczki. Nawet nie wiem gdzie to można było kupić, kto to wyprodukował (poza tym, że w Niemczech, być może NauticFish, ze względu na identyczną, jak w ich modelu, kopertę). Zaciekawił mnie ten zegarek.

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie koperta jest identyczna...

To może być taki przypadek jak wiele innych w Niemczech, gdy pojawi się nadmiar kopert. Watchunion, Kemmner itp.

:
W tej kopercie było jeszcze Deep Blue, ale oni kopert nie produkują ..

Blaz
[Usunięty]
:
Ale trzeba przyznać, że koperta na zdjęć sprawia wstrząsające wrażenie... :grin:

:
NauticFish



Deep Blue



Koperta imo piękna ..

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie! Już wiem! Nauticfisha w takiej kopercie w watchunion widziałem! :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.