Prometheus JellyFish
Odpowiedz do tematu

:
pisar napisał/a:
..zamiast kupować jakieś dwa - trzy "średniaki" kup jednego ale konkreta! ; )

pisar, ale Prometheus produkuje również i konkrety. Te zegarki poniżej mają doskonałe opinie użytkowników .. I tanie nie są ..



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

JellyFish to taki imo produkt dodatkowy, dla mniej zasobnych klientów. Nawet nie ma co go porównywać do Marathona, bo nie są dla niego żadną konkurencją. Ale te powyższe już nie ustępują imo jakościowo Marathonowi.

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie Tomek nie do końca. Prekursorem tego Prometeusa był Jash. Ma nawet znajomości z producentem, jak nie przymierzając Ty z Boschettem, Rudolf z BaliHaiem i ja z Wardem. :mrgreen: W każdym bądź razie pierwszy egzemplarz miał wady, drugiego nie mogli bardzo długo wysłać, a jak wysłali to też miał wady. Zrezygnował więc w ogóle. Opisywał to rok temu chyba na gmt.

:
Ale o którym z powyższych modeli piszesz? O GMT czy BigDate? Nie spotkałem się z negatywnymi ocenami tych zegarków a ich użytkownicy piszą o nich same dobre słowa (wiem, każda sroczka .. itd). Co ciekawe - zegarki te b. szybko znajdują nabywców w tzw drugim obiegu, a ich cena nie spada zbyt drastycznie w stosunku do nowych egzemplarzy ..

Blaz
[Usunięty]
:
O Ocean Diverze.

:
Coś było o źle wykonanym AR w Ocean Diver

:
O tym nie słyszałem .. Szkoda ..

Jeszcze jedna fotka z WUS



Uploaded with ImageShack.us

maciek
[Usunięty]
:
bardzo fajne te zegarki, do tego cena nie taka przerażająca, warto zapamiętać na przyszłość. :wink:

krupik
[Usunięty]
:
Prometheus Jellyfish - czyli moja mała meduza :)

Co już pewnie mogliście widzieć na innych forach - zegareczek przychodzi zapakowany bardzo ładnie.



Uploaded with ImageShack.us
(Kartonik w którym dotarł z Niemiec - bo taniej niż z org. źródła - też był niezły i nie zniszczony - dzięki DHL'u)

Po otwarciu pudełeczka


Uploaded with ImageShack.us

i rozpakowaniu


Uploaded with ImageShack.us

i skróceniu o jakieś 8 ogniw ogromnej bransolety :)


Uploaded with ImageShack.us

i druga strona


Uploaded with ImageShack.us

i w zestawieniu z większym kolegą


Uploaded with ImageShack.us

Małe podsumowanie:
Bardzo ładnie wykonany, bez jakiś luzów na bezelu, z miło świecącym trytem i ślicznym grawerunkiem na koronce i deklu :D
Wolałbym niebieski tryt ale skoro trasera na eta tak ciężko ustrzelić to zadowolę się tańszym ne15a, który ma to co mi brakowało w VE GAZ'zie czyli stop sekundę i dokręcanie.
Bransoleta bardzo wygodna i co mnie dziwi nie wydepilowała mi jeszcze ręki.
Na tarczy troszkę pustawo (nie obraziłbym się gdyby indeksy były pomarańczowe ;)
Wskazówki choć oklepane to ładnie pasują do trytu a tryt do nich i to jest dla mnie najważniejsze.
O dokładności mechanizmu napiszę więcej po świętach - narazie wyrusza ze mną do pracy i zobaczymy co z tego będzie (normalnie noszę G-shocka)

Ostatnio zmieniony przez Santino 2011-04-18, 21:41, w całości zmieniany 3 razy
:
krupik, graty :mrgreen:
Dawaj większe foty, na tych prawie nic nie widać ..

:
Graty, graty :grin: - myślałem nad żółtym albo białym, ale jakoś wyleciał z listy. Przed chwilą obejrzałem video reckę na watchreport, a teraz Ty wrzucasz fotki... może to przeznaczenie? :mrgreen: Dawaj większe foty (albo niech któryś z modów poprawi) i zdradź to swoje tajemnicze niemieckie źródło :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
krupik, graty, niech się nosi,, a foty wymownie przemilczę.

:
o dopiero tu widzę że napisałeś o tej meduzie , a przed chwilą w innym dziale właśnie napisałem że przydało by się parę słów .
Gratuluję fajny watch !

:
Nooo fajowy jest :smile:
Gratki niech się nosi.

krupik
[Usunięty]
:
normalnie te "fotki" (cudzysłów bo wiem że nie umiem robić) po kliknięciu przenosiłyby od razu do większych - w tym wypadku otwierają się przecież w nowym oknie w większej rozdzielczości - co niestety nie poprawia tego że nie umiem ich robić i są gówniane :(

:
Ujdzie ta Meduza. Ujdzie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.