Czyżby się udało?
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Wolniej zaczęło chodzić kilka dni wcześniej. :grin:

:
Działa ;) .

:
Mimo ze mi również działa wszystko od początku to wnoszę tytułem docenienia owej nierównej i heroicznej walki Adminów z Niewidzialnym, o dodatkowy słoik wisienek z nalewki !

:
Blazos...mi dochodzily zawsze :lol:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Wozu
[Usunięty]
:
Działa!!
:cool:

:
Powiadomienie o PW ok. ale o nowych postach nie chce, odhaczyłem a nadal przychodzą. :???:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
Blaz
[Usunięty]
:
Z tego, co widzę, to nadal jest problem z tymi z was, którzy mają konta forumowe założone na wp.pl.

:
To jak sobie przypomnę hasło to zmienię maila :roll: na o2 może być czy g :?:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Ja mam na gmailu i wszystko smigalo nawet przed "debugiem" (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Blaz
[Usunięty]
:
Właśnie dlatego zmieniliśmy na gmaila. :mrgreen:

Zmiana hasła to nie problem. :grin:

:
ja mam konto podpięte do forum na wp.pl i powiadomienie o nowym PW dostałem :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
M.O.D.
[Usunięty]
:
Dostałem z 4 powiadomienia o odpowiedziach w śledzonych wątkach i znowu cisza.

:
Udało się i to aż do przesady - dziekuje za powiadomienia na emaila o PW, tego mi brakowało i to bardzo.

Ale poprawiło się az do przesady - mam wrażenie, że każdy temat w którym cokolwiek napisze z automatu dodawany jest jako obserwowany i w efekcie zasypuja mnie powiadomienia, że w obserwowanym temacie etc.
Jak toto wyłączyć (bo ja ciemnogród nie widze nigdzie listy/ustawień obserwowanych tematów), ew. poproszę o wyłaczenie u mnie tej opcji.

Blaz
[Usunięty]
:
Miałeś włączoną opcję "Powiadamiaj o odpowiedzi", czyli dostawałeś powiadomienia, że ktoś napisał odpowiedź w każdym temacie, w którym napisałeś posta. Wyłączyłem Ci tą opcję. :wink:

:
Dziękować :)
Tak na porzyszłość - zagladnąłem sobie jeszcze raz w profil i jest tam okienko tak/nie dotyczace powiadomien. Rozumiem, że to tylko o to ustawienie chodziło - tzn. nie ma mozliwości obserwowania jakichś konkretnych tematów - albo wszystko albo nic.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.