Claro 888/ST-16
Odpowiedz do tematu

:
AP to jelenie czy klient musi być jeleń żeby kupować AP :)

a) pierwsza część zadania to prawda

b)druga część zdania to prawda

c) całe zdanie to prawda

d) nie mam zdania no chyba że "góra" ma to i ja mam.



:D

:
Jeszce ciepły link do tematu na WUS , porównanie Claro888 i ST-16, można wyciągnąć ciekawe wnioski, gołym okiem widać że te dwa mechanizmy są identyczne.



http://forums.watchuseek....ad.php?t=312588

andre
[Usunięty]
:
Swiss Legend :wink: :wink: :wink:

:
Chiss legend :wink: :lol: :lol: :wink:

:
Lysanderxiii jest wielki! Wznozę jego zdrowie :wink:



Ale grunt że znalazł "słis mejd" róznicę! :lol:

:
Przeczytaj co pisze Maro66 tutaj o Longinesie, to może być kolejny HIT



http://www.chinawatches.f...l-m201,295.html



niektórzy chyba się popłaczą ze zgryzoty :wink:

:
Maro to kłamca, oszczerca, i ladaco :wink: ! Będę bronił słismejda jak niepodległości Urugwaju!

andre
[Usunięty]
:
Mogłbyś napisac i podziekowac Lysanderowi i podesłac linka do naszego forum.Moze maja cos ciekawego co by nam podesłali? No i moze link do naszego umieszcza u siebie?

jabberwocky
[Usunięty]
:
ALAMO napisał:
Ile kosztuje ST16 w hurcie? 10 euro ...? To znaczy że jakiś uprzejmy szwajcarski jegomość musi nad nim spędzić pół godziny pracy ... Akurat tyle co przetestować i zrobić przegląd ... EDYTA : doczytałem że jednak roboczogodzin się do tego nie liczy, więc wychodzi na to że jakieś elementy muszą być modyfikowane przez Semag lub przez niego wytwarzane.
Tak, wiem, odgrzewam suchara. W .ch studentowi na praktyce płaci się ~20CHF/h. Spodziewam że zegarmistrzowi więcej :>

:
jabberwocky napisał:


Tak, wiem, odgrzewam suchara. W .ch studentowi na praktyce płaci się ~20CHF/h. Spodziewam że zegarmistrzowi więcej :>




No ale właśnie tego się nie liczy bezpiśrednio. No chyba że w koszcie wyrobu gotowego :lol: ... Złota śrubka w 100% "Swiss made" :twisted:

Przywitojcie się innymi kumotrami kumotrze jabberwocky :wink:

:
Cytat:
Jestem ciekaw czy tym, którzy kupują Adriaticę z Claro, mówią co tak naprawdę nabywają...






przynajmniej Mirek R. z kizi nie błąka sie w zeznaniach na temat

claro w A.

i ma racje bo to dobry i w miare tani werk

:
feleksc napisał:
Cytat:
Jestem ciekaw czy tym, którzy kupują Adriaticę z Claro, mówią co tak naprawdę nabywają...






przynajmniej Mirek R. z kizi nie błąka sie w zeznaniach na temat

claro w A.

i ma racje bo to dobry i w miare tani werk




Bardzo tani.

Nie ma specjalnej konkurencji w tej klasie, po prostu.

Rosyjskie automaty z Vostoka są blisko 2x droższe. W sesie gołego mechanizmu w cenach takich półdetalicznych :wink: Dla dużego odbiorcy to nie wiem, ale może się okazać że będzie jeszcze większa róznica...

:
W hurcie musi być na pewno dużo taniej

: Anatomia ST-16 (Claro 888)
Fajne, warto obejrzeć :)

http://horologyzone.com/w...isassembly.html

Ну, погоди! :wkurzony:
andre
[Usunięty]
:
Co mnie zaskakuje.Zaskakuje mnie że praktycznie wszystkie podzespoły mają powłokę galwaniczną włącznie z półbeczką .To samo w asianunitasach.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.