44 pilot 9 second CZARNY
Odpowiedz do tematu

:
a czemu miałbym zmieniać pasek i klamrę?
poza tym, tarczę moge zamówić za 2 - 3 miesiące, tak będzie łatwiej. A tą się puści na bazar za jakieś 30 pln to też wyjdzie taniej.
i numer akurat w lotniku mi nie przeszkadza.
taką samą droge dedukcji miałem wczoraj tuż przed kupnem :mrgreen:

Skate or die!
:
Wymyśliłem sobie, że wreszcie kupię pilota 44 9 second, chyba że z sekundnikiem na 6. I jak ta przeglądam to widzę, że na kopertach mają limitację. Wszystkie tak mają?

:
Te od majfriendów niestety chyba tak - ja nie spotkałem bez :-(

:
No nic to, trzeba będzie z tym żyć, mam nadzieję, że dam se radę.

:
wilbury napisał/a:
Wymyśliłem sobie, że wreszcie kupię pilota 44 9 second, chyba że z sekundnikiem na 6. I jak ta przeglądam to widzę, że na kopertach mają limitację. Wszystkie tak mają?


Ticino są pozbawione numerków i zdaję się te od Heleny.

Ticino

Helena

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Z przyczyn ekonomicznych zrezygnuję z Ticino i Heleny. Jak dla mnie trochę za duża różnica, chyba, że są jakieś inne przesłanki?

:
Ticino możesz kupić za 80$ + przesyłka. Trzeba napisać do sprzedającego i powołać się na forum WUS (przynajmniej ja tak zrobiłem) Helena faktycznie droższa, ale ponoć jej piloty są troszeczkę lepszej jakości niż reszty majfrendów.

Edycja: Są jeszcze meisterarty - pokazywane gdzieś tu na forum - jakościowo troszeczkę lepsze od Parnisów, tylko, ostatnio mają jakieś chore ceny :shock: (300$)

Co do pilotów od majfrendów - chyba najlepiej jakościowo wypada wersja 47mm. Ja miałem siwego pilota i był to w sumie bardzo fajny zegarek za niewielkie pieniądze - jeśli nie jesteś świrem który zwraca uwagę na minimalne niedoróbki i niedoskonałości - bierz tam gdzie najtaniej :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-02-21, 14:19, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Uzytkownik_W-wa
[Usunięty]
:
80usd za Ticino to fajna cena, ale 150+20 za etgo typu chińczyki to się juz nie oplaca bo za <1000PLN można kupić używanego Archimede czy Laco

Blaz
[Usunięty]
:
Nie do końca tak jest. :wink:

:
dla potomności - Helena chciała 115$ z szipingiem, to tak żeby wiedzieć jak się ceni

Skate or die!
Blaz
[Usunięty]
:
Z Heleną trza umieć gadać, jak z każdą kobitą. :mrgreen:

:
Czy ceny ze strony jacksona to są już z przesyłką, bo zawsze kupowałem u wenpinga a u niego są bez.

:
wilbury napisał/a:
Czy ceny ze strony jacksona to są już z przesyłką, bo zawsze kupowałem u wenpinga a u niego są bez.


Tak z przesyłką z trackingiem.

Pozdrawiam
Adam
:
Takie pytanie do kogoś kto posiada pilota 44 mm:

jaki jest wymiar lug to lug ?

przykładowo np. taki mam na myśli:
http://www.ebay.com/itm/P...=item2c5615f4c5


Czy może ktoś ma jakieś foto nadgarstowe na około 17.5 - 18 ?

:
Ma, ale nie wie gdzie...
Bier, dobrze leży, to świetna koperta...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.