44 pilot 9 second CZARNY
Odpowiedz do tematu

:
Tomek napisał/a:
Można się dogadać na WUS za $80 plus szipping :smile:

ooo to jak nadejdzie czas odpowiedni, będę musiał do któregoś z kumotrów na WUS oblatanych się uśmiechnąć i poprosić o zakup :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
i chyba mało w uszach mają, 20mm?

Skate or die!
:
Pasek z podkładką można dać, albo dociąć jakiś szerszy:mrgreen: Do koperty 44mm dwudziestka pach jeszcze ujdzie. Gorzej, że chyba 47mm Ticino te z mają 20mm w uszach :shock:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-02-09, 22:05, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ticino 47mm ma pasek 22mm.
Wysyłka to chyba $15.

:
Czyli za Ticino z Wus wyszłoby 80$ + 15$ + ewentualny VAT i cło. Cena całkiem przyjazna :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To samo od majfrienda masz za $70 z szippingiem. Poczekaj, niech świętować skończą to i zegarki się pojawią w ofertach.

:
A Ticino nie są delikatnie lepsze jakościowo, przynajmniej w kwestii QC? No i w stalowe mają niebieskie wskazówki, a tego u majfrendów nie widziałem :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
a kiedy się te święta u nich kończą?

Skate or die!
:
Teoretycznie już się skończyły, ale na pełne obroty wskoczą pewnie dopiero od poniedziałku.

Uzytkownik_W-wa
[Usunięty]
:
ok

Ostatnio zmieniony przez Uzytkownik_W-wa 2011-02-27, 18:46, w całości zmieniany 1 raz
:
No dobra, od początku!

o so mnie chosi...

Helena jest jednak po przemyśleniu sprawy chyba za droga. No może nie do końca za droga ale jak pomyślę, że są inne opcje za 1/3 mniej to nie chcę jej przepłacać.
Sam nie wiem co o tym myśleć i dlatego piszę.

Jest taki zegarek:
http://cgi.ebay.com/Class...48#ht_550wt_698
i do niego chciałem dokupić taką tarczę:
http://www.helenarou.com/...nitas-6497.html
która jednak wychodzi z przesyłką 30$.

I teraz 4 wnioski:
1. 90 PLN (1/3 parnisa) to trochę dużo jak na dwie kroki i "t"
2. jak już ewentualnie to robić (80$ + 30$= 110$), to może jednak lepiej kupić gotową od Heleny (125$ z szipingiem), gdzie jest ładniejszy mechanizm, lepszy pasek oraz (uwaga) :mrgreen: dodatkowe kropki i "t"
3. 125$ to też niby nie jest dużo (jak się porówna choćby ze steinhartem) - zaoszczędziłem na monsterze to może dołożyć...
4. po prostu nie lubię przepłacać i jak pomyślę, że gdybym odpuścił te kropki, to za "prawie" taki sam zegarek zapłaciłbym jedynie 80$ i zostałoby mi 45$ (180PLN!!!)

i tak w koło Macieju... sam nie wiem. POMÓŻCIE!

pytanie jest: czy 2 kropki są warte 45 (ewentualnie 30$) :?:

chyba muszę się z tym przespać

Skate or die!
Uzytkownik_W-wa
[Usunięty]
:
ok

Ostatnio zmieniony przez Uzytkownik_W-wa 2011-02-27, 18:45, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Rouhelena to dobra kobita. Bierz od niej gotowca! :grin:

:
no jednak po przemyśleniu se klikłem tańszego, a co!
jak mi podejdzie to ok. a jak nie - to kupię tę cholerną tarczę od Heleny i będzie tak jak chciałem. A tą się da na bazar za 30-40PLN i może pójdzie.
(muszę oszczędzać bo jeszcze FFF w planach :mrgreen: )

Skate or die!
:
Coś mi się wydaje, że suma summarum wydasz tyle co na helenę (tarcza, pasek, klamra) i w gratisie będziesz miał podróbkarski numer z boku :razz: :twisted:

Może kwestia przyzwyczajenia, ale bez kropek wygląda... no cóż... kuje trochę w oczy :razz:

Ostatnio zmieniony przez pawwel 2011-02-18, 13:46, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.