Wymiana lumy w domowym zaciszu
Odpowiedz do tematu

:
Efekt jest zdecydowanie lepszy .

:
...no Panie kolego docencie...no, no, no...

:
Z rozpędu pojechałem jeszcze Komandirskiego :


:
ALAMO napisał/a:
Z rozpędu pojechałem jeszcze Komandirskiego :

...no tutaj już takich zachwytów nie będzie...kropeczki Ci lepiej wychodzą...

:
łojeżu !!!

:
No lekko ni e było. To jest naprawdę niełatwe tak nanosić kreski. Zobaczę jak to jutro będzie wyglądało po wyschnięciu,najwyżej poprawię.

:
ALAMO, do wzorowej organizacji warsztatu przodownika pracy i osiągnięcia lepszego efektu w nieustającej i bezwzględnej walce o luminizację miast i wsi, proponuję podczas pracy słuchać pieśni w wykonaniu chóru aleksandrowskiego, przy wostoku zmieniasz na katiuszę i będzie dobrze.

Podstawka wiadomo że lepsze bo skąd pomarańcze w Kraju Rad?
(z Kuby?, z Lidla/Biedronki?)

:
Głupie pytanie "skąd u was pomarańcze?" :!:
U nas bolszyj, mechanirizowannyj zawod iz pomarańczami :!: :P

Dobra - czas się popisać efektem :oops:

Najpierw wnioski :

Luma zdała egzamin. Sposób jest dobry, pozwala nałożyćmaksymalną ilość proszku i minimalną nośnika. Dość długo schnie (myślę że 24h byłoby nie od czapki !), ale jest stabilna, lekko sprężysta, dobrze się klei do podłoża.

NATOMIAST : do malowania wskazówek lakier musi być rozcieńczony. Nakłada się go ciężko, daje grubą warstwę. d tego stopnia że jest problem y ustawić względem siebie wskazówki - luma podrubia minutową od spodu, lakier godzinową od góry - i ocierają.

Kolejna kwestia : na czas pracy należy BEZWZGLĘDNIE związać w baleron kobiety, dzieci, zwierzęta domowe, oraz wszelie czynniki destrukcyjne. Ja wyszedłem z domu na GODZINĘ mówiąc swojej żeby NIE RUSZAŁA TEGO CO LEŻY NA STOLE :!: No i nie ruszyła - po prostu położyła gazetę NA tarczy z schnącymi kropkami. Efekt - rozmazana luma, spłaszczone kropki, pobrudzona tarcza - nie wszysto udało mi się usunąć, więc jest jak jest. Mam jeszcze takie tarcze, więc będę dalej kombinował :!:

Wygląda to tak :



Wyraźnie jaśniejsza kropka bezela jest wynikiem grubości położónej lumy - ta ma około 1,5 milimetra, wiec jak widac świeci DUŻO mocniej.

Za to kładzenie lumy na tarczy Komandirskiego - to droga przez piekło. Tarcza i tak była wmarnym stanie, więc wiele zepsuć nie mogłem, ale na koncu doszedłem do jako-takiej wprawy :-) Grunt, że indeksy są w miarę proste, a cyfry wyglądają jak cyfry.

:
Rączki drżały, na trzeźwo chyba robiłeś :mrgreen:

:
ALAMO napisał/a:
Z rozpędu pojechałem jeszcze Komandirskiego :


ale to juz bylo chyba tez ze 2 piwa pozniej nie? :twisted:

s.

:
To rano było dzisiaj, melepety, i trzeźwym był jak ta świnia (może to dlatego ... :?: :razz: )

:
ALAMO napisał/a:
trzeźwym był jak ta świnia


czyli ok. 2 promili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
No tyle mamy, bliźniaki, od urodzenia. Norma jest norma :!:

:
ja uże sjewodnia dozu priniał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Primował, a bratca - nie padzwanił :?: :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.