G-shocki jakie masz i do jakich dążysz
Odpowiedz do tematu

:
W końcu mam i ja :))

Ostatnio zmieniony przez KrisDOA 2014-09-28, 20:47, w całości zmieniany 4 razy
:
KrisDOA, może jakieś zdjęcie ;)
Edyta: Już widzę gratulacje ;)

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-09-28, 21:25, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Choroba... to normalnie choroba.. był DW5600.. poszedł do pierworodnego. Nastał G5600, i dłuuugo siedział samotnie. I było - tylko kwadraciaki. Ale coś chodziło po głowie. I nagle, miesiąc temu nastąpił G6900. Nie schodzi z nadgarstka. Tydzień temu G9000. Póki co czeka na swój czas na ręce. A po głowie zaczyna G9010 chodzić.. choroba normalnie..

:
bierz gw9100

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
GW9010 w drodze, G5600 dzielnie znosi trudy remontu. Gw9100 - brany na kiedyś pod uwagę, póki co oglądany z każdej strony. G6900 jednak pójdzie do ludzi, przegrywa z mudem. Jak uwinę się z budowami pojawi się oferta na bazarku.

[ Dodano: 2015-03-15, 20:58 ]
Moich dwóch Amigos:



Poszukiwany G9000MX8 (ależ go wywiało chyba...), i G9000MS (czarny negatyw) - dla pierworodnego.
A kiszą się w domu jeszcze DW5600 (u Pierworodnego obecnie) i G5600 (mój). G6900 czeka na nowego właściciela.. Kurcze, ależ to wkręca!

:
G 8900 na reku dla funu (pomaranczowy), jedzie GX 56 jako EDC i w najblizszym czasie podstawowy Mudman G 9000 jako wyprawowy :)

:
Dążyłem do tego i po 1,5 tygodnia nerwów w końcu mam cool


Ostatnio zmieniony przez gryson 2015-04-03, 15:56, w całości zmieniany 1 raz
:
to ten od negatywa?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, ta od sequnds czy tam big ben.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mam





A chciałbym



:
bywaj częściej u nas to może jednego takiego przekonasz ;) poza tym ma już drugiego więc może ci powie gdzie tamtego spuścił

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Blaz ?

:
tak

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
revolta, może Remik jeszcze ma :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nie to plany na przyszłosc , daleka przyszłosc , G podoba mi sie zewnetrznie i tyle , niech ma tylko solar i starczy jak bedzie mial reszte wodotrysków tez fajnie , ale chodzi o to zeby mial kształt i kolorystyke tego na focie ,


Blaz mial rewelacyjnego froga wtedy na spotkaniu , ale słyszałem ze kosztował worek pieniedzy

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.