MC Supermarine SPITFIRE Chronograf
Odpowiedz do tematu

:
bardzo fajny zegarek i w dodatku bardzo dobrze prezentuje się na nadrgastku, mój niestety musiał się udać do serwisu gdyż ukręcił się gwint na wałku naciągu



http://img21.imageshack.u...ripasek27g.jpg/



ps.



przepraszam za błędy w pisowni ale niestety mam awarie przeglądarki i mi teraz wszystko podkreśla

:
jednak czarna tarcza to jest to :idea:

:
I czarna i kremowa, każda z nich ma inny charakter, i inaczej oddaje i podkreśla walory tego zegarka.

Robak, gwint się odkręcił czy ukręcił, odkręcenie gwintu czasami się zdarza, ale ukręcenie , ja takiego przypadku jeszcze nie miałem.

:
Czy czrny czy kremowy - nic nie odbiera urody - biały taki bardzie wyjściowy a czarny z czerwonym by pasował do wiekszej ilości ubrań - nawet lekko sportowych

Obydwa są cacy

Blaz
[Usunięty]
:
Rzeczywiście w obydwu wersjach kolorystycznych są niezłe. :wink:

:
sszwedo napisał:
I czarna i kremowa, każda z nich ma inny charakter, i inaczej oddaje i podkreśla walory tego zegarka.

Robak, gwint się odkręcił czy ukręcił, odkręcenie gwintu czasami się zdarza, ale ukręcenie , ja takiego przypadku jeszcze nie miałem.




też na początku myślałem że koronka się po prostu odkręciła ale po bliszym przyjżeniu stwierdziłem że gwint jest zepsuty.

:
Dokładam kilka fotek brata bliźniaka, teraz będzie Spitfire dwóch.




























:
:O

:
ach te strzałki ! w stoperku mniamuśne

Blaz
[Usunięty]
:
I ta KORONA! :shock: :D

:
To nie koronka, to frez, tnie nadgarstek że aż "miło", dlatego w moim posiadani znalazły się koronki od Vodolaza, miałem zamiar zaadoptować je do Spitfirów, ale w końcu powiedziałem sobie ....twardym cza być nie mnientkim .....i zostawiłem.

:
Spitfire z kremową tarczą na nowym pasiorku w wersji Sturmovik















http://img35.imageshack.us/i/spitfire1.jpg/

:
Ladne fotki po raz kolejny.



Svedos ile ty masz zegarkow czlowieniu ? : )

:
Kilka sztuk się znajdzie :wink:

:
Jesli ty masz kilka to ja nie mam nic : )

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.