Hamilton Khaki Automatic X-Wind
Odpowiedz do tematu

:
Podoba mi się. Powiem że sam kiedyś rozważałem zakup chrono Hamiltona, ale po tym jak popsułem mojego ulubionego chronografa Poljota (upadł), stwierdziłem że kupię jednak chrono kwarcowe - trudno :???:

:
Jeden upadek zegarka nie powinien Cię na tak złą drogę od razu sprowadzać : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Svedos napisał/a:
Spoko chłopaki, jutro będę miał okazję na żywca go zobaczyć, znajdziemy kilka niedociągnięć. :wink:

No i gdzie ta lista błędów i wypaczeń? :twisted:

:
Byłe widziałem, no mówię wam badziew jakich mało :twisted: ŻARTOWAŁEM...........nooooooo zegarek jak się patrzy , bardzo dokładnie wykonany,ciężki czuć go na ręku, widać że zegarek był używany , ale i tak jest zajefajny. Spinnerosie WAL SIĘ NA RYJ BURAKU

Wklejam kilka porządnych fotek, bo te Spinnerowe są do kitu :razz: :mrgreen: :wink:






Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-11-30, 20:23, w całości zmieniany 1 raz
:
No i teraz widać że nasz Spinnerek zaszalaaał , bardzo ładny sikorek , paluszki słone lizać :)

:
Mój ładniejszy :mrgreen: :wink:

:
Akurat :razz: Mój ma w dodatku bransę :razz: :lol: :mrgreen:

:
...tak więc mogę potwierdzić, że mimo kilku niedociągnięć, zegarek jest świetny. Rozmiar jest genialny. Niby duży, a na łapie leży jak dla mnie stworzony (może mi go oddasz). Super jest jego "odwrotność"...co to się oznacza, to się oznacza, że wszystko ma nie na swoim miejscu. Spinner lekko się uśmiechnął jak chciałem włączyć stoper, a tu skucha. Nie ten guzik mówi...i racja. Nie mam pojęcia do czego służy połowa z tych podziałek, ale to jest mało istotne. Radocha z zegarka jest. Najfajniejsze dla mnie są indeksy, szczotkowanych jeszcze nie widziałem (wiem, mało widziałem, ale szczotkowanych nie widziałem).



...reasumując, świetny zegarek

Blaz
[Usunięty]
:
Maxio napisał/a:
"...co to się oznacza, to się oznacza, że wszystko ma nie na swoim miejscu.


A! Czyli Spinneror go kupił, żeby się z kolegów pośmiać? Brzydki Spinneros! :twisted: :mrgreen:

:
Odnalezione na dysku:




GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Spinneros, będziesz sprzedawał, że tak archeologię czynisz :twisted: :?:

:
Nie, Janka temat mi przypomniał o tym wątku:-)

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
sagvartok
[Usunięty]
:
Bardzo zacny wątek :cool:

:
Co tu dużo pisać, to dla mnie jeden z najładniejszych chronografów na rynku :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
+ 1 Karol, my precious i póki co szczyt wishlisty :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.