Nowy Parnis na bogato?
Odpowiedz do tematu

:
Sylwek - to jest linia Heritage, która czerpie z wzorców lat 50 więc może przypominać ci starego superoceana z '57 :mrgreen:
a tak na poważnie - zegarek jest super ale za 11,5k (w polskiej dystrybucji) od zegarka wymagam czegoś więcej niż tylko dizajn!!! bo serduszko w tym B. ma raczej plebejskie pochodzenie - breitling 17 to nic innego niż podrasowana ETA 2824-2 z certyfikatem chronometru

:
Znam tańsze mechanizmy drożej sprzedawane, tak że nie jest najgorzej ;)

:
znam droższe mechanizmy sprzedawane duuużo taniej więc dobrze też nie jest :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Równowaga w przyrodzie musi być zachowana. :mrgreen:

:
Biore te Daytone od razu - i bede ja z duma nosil.

A co do B. ostatnio o malo co (o zgrozo!) nie kupilem jednego takiego - jak bede w domu (jeszcze siedze w pracy) to wkleje zdjecie - ta Omega Geneve, co ja pokazalem to tylko male pocieszenie, ze inne zakupy (m.in. brajtek) nie doszly do skutku.

:
Ja bym ją też wziął, jak darmo ...
Ale bym nie nosił :twisted:

:
ALAMO napisał/a:
Ja bym ją też wziął, jak darmo ...


potem sprzedał a pieniądze przepił! :twisted: :mrgreen: :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
I za butelki kupił Rolexa. Takie perpetuum mobile. :mrgreen:

:
Spiryt gdie :?:
Priedali :!:
A dieńgi gdie :?:
Priepili....

:
Ten Rolex nazywa się potocznie , choć w sumie zasłużenie GAYTONA :mrgreen:

:
Nie podoba mi się ten Parnis, jakiś taki bez ładu i składu :???: ale przy tym Rolexie jest piękny :lol:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Co jest kolejnym dowodem na słuszność dialektyki komunistycznej :!:

:
O, takiego Brajtka o malo nie kupilem - mnie sie bardzo podoba:


:
zbyszke, no i gites jest, na bogato, jak należy. Trza było brać :twisted:

:
...jestem fanem tego roleksa, teraz akurat moda chyba jest na jakieś futerka w cętki. Zanabędę sobie takiego, do tego jakieś gustowne futerko i botki i poszedł w lans na miasto. Masakra panowie, masakra. Z resztą ten Parniak też nie zachwyca, ale w porównaniu do designu tego Rolexa, to jest to po prostu cudo.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.