Nowy Parnis na bogato?
Odpowiedz do tematu

: Nowy Parnis na bogato?
Czyżby nowy model? Jak było - kosz poproszę.



45mm Parnis Gold Case White Dial Automatic Luxury Watch
Brand: PARNIS
Function: Hour, minutes, second, date, week, month, Moon Phase
Movement: Automatic (Self Winding) Mechanical Movement
Case: Polished Gold Solid 316L Stainless Steel Case
Diameter: 45mm without Crown
Bezel: Polished Gold Bezel
Back: Stainless Steel Back
Dial: White Dial with Blue Number
Hand: Blue Hands
Strap: 22mm Genuine Brown Leather Strap
Buckle: 18mm Brushed Gold 316L SS Clasp

AUKCJA TUTAJ , widzę go pierwszy raz, a Wy?

:
Rzeczywiście nowy, nawet fajny - tylko mogliby te przyciski pochować, jak w Samsonie. Są zbyt nachalne, a nie używa się ich przecież zbyt często.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Ciekawe, czy, i jak koperta jest zlocona (bo z opisu to wiele nie wynika). Zgadzam sie co do przyciskow-przycisk kolo godziny 8-ej wyglada jak od repetycji minutowej :grin: .

Nie jest to jeszcze w pelni dopracowany model.

Aha, i to na zdjeciu nie wyglada mi na faze ksiezzyca, tylko na wskaznik: dzien/noc.

Ostatnio zmieniony przez zbyszke 2010-11-26, 08:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Pokrycie jest zapewne PVD, i nie sądzę by było to złoto.
Wskaźnik dzień/noc - dokładnie jak mówisz.
Ogólnie jestem na nie, głownie przez te przytłaczające przyciski, zwłaszcza ten "repetierowy" :lol: ...

Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
zwłaszcza ten "repetierowy" :lol: ...


:mrgreen: :mrgreen:

Kolejne nadprodukcje kopert? :mrgreen:

:
Nie, to działający przycisk. Ułożenie subtarczek jest takie jak w moim Dixmoncie.

:
150 przyciskow odstajacych na pol metra do ustawienia daty... zeby chociaz jeszcze mun faza byla... iii

pozdr
strix

Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Nie, to działający przycisk. Ułożenie subtarczek jest takie jak w moim Dixmoncie.


U, to zwracam honor. Ale jednak wydaje mi się, że gdzieś tą kopertę widziałem...

:
Supermultiextrakalendarz , nie moja bajka, ale nawet ładny.

:
Ten wskaźnik dzień/noc jest troszku bez synsu, bo wycięcia w kopercie są jak od fazy księżyca. A że nie lubię munfejzów wcale (no, chyba, że są wyjątkowo wypasione, jak w jednym Maurycym takim), to i ten zegar mi się nie podoba.

:
Brzydactwo pierwszej klasy!

:
mi też nie podchodzi

maciek
[Usunięty]
:
ja to w ogóle nie lubię jak coś od koperty za bardzo odstaje. Nawet duże koronki burzą mi wizerunek zegarka.

:
Ładne kolory ale reszta kopa :razz:

Foch und Ch.
:
kubama napisał/a:
Ładne kolory ale reszta kopa :razz:

Właśnie niezbyt te kolory. W takim połączeniu tarcza powinna być lekko kremowa, nie idealnie biała. Teraz w połączaniu ze złotem wpada lekko w niebieski i kiepawo to wygląda.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.