Deep Blue Pro Seadiver 1k Orange Dial
Odpowiedz do tematu

: Deep Blue Pro Seadiver 1k Orange Dial
Wreszcie kilka dni temu dotarł, niestety za pośrednictwem niezawodnego Urzędu Celnego :evil: .

Deep Blue Pro Seadiver 1k Orange Dial

Podstawowe dane:
Mechanizm Miyota 8205 21 kmieni, rezerwa chodu 45h
Koperta i bransoleta stal szlachetna
Szkło szafirowe
Wymiary 46mm szerokość, 52,5mm lug to lug, 14mm wysokość, bezel 43mm, szkło 31mm, waga z bransoletą 220g.
WR 100atm - 1 000m

Strona producenta: http://deepbluewatches.com/index.html

Zegarek przyjechał w ładnym pudełeczku/pojemniku udającym butlę tlenową. Niestety, "zawór" został odłamany przez niezawodnych celników :evil: . W zestawie instrukcja, zawieszka, gwarancja i ofc zegarek :grin:


zdjęcie ze strony producenta, nie zrobiłem swojego :oops:

Zegarek kupiony w http://www.discountwatchstore.com/ z tej prostej przyczyny, iż producent za wysyłkę do naszego kraju winszuje sobie $80 a Discountwatchstore aż $12 :grin: do tego w sieci ( choćby TUTAJ KLIK ) można znaleźć kupony uprawniające do zniżek w tym sklepie. I udało się dostać dodatkowe 5% zniżki, zawsze to kilka dolarów mniej :grin:


:
Jeszcze nie chwaliłem - ale teraz to zrobię - wygląda na zaj... kawał zegara.

GRATULUJĘ!

:
Ten nurek mi się bardzo podoba - nie ma się do czego przyczepić :)
Szkoda tylko, że tej gumy nie ma :(
Niech się nosi !!!

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
sympatyczna pomarańczka! i nawet mi się widzi! :mrgreen:

dobrze że wprowadziłem moratorium na zakup nurków do czasu zebrania kasy na zakup Doxy SUB :mrgreen:

:
CornCobbMan napisał/a:
... Szkoda tylko, że tej gumy nie ma :( ...

Guma będzie za ok. miesiąc. Ale bransoleta jest genialna, raczej nie będę zmieniał. Poleży sobie paseczek w pudełeczku ..

:
Bardzo fajny nuras ! Gratki :!:

Arek
[Usunięty]
:
Muszę przyznać Tomku że szczerzę Cię nienawidzę, gdyż odkąd zobaczyłem pierwszy raz Deep Blue, stał się on moim pragnieniem (oczywiście mówię tu o normalnym kolorze tarczy) no i po cichu liczyłem że zostanę pierwszy jej właścicielem na forum :evil:
A spróbuj się jej tylko pozbyć, zanim jej nie przymierzę to... :evil:

:
Nie sądzę, bym miał się go pozbywać :grin: .

:
Tomek, jeszcze choinki w domu nie było, a już o wakacjach myślisz? :razz:
bardzo fajna sztuka, choć może ciut duża

:
Się mnie podobuje :!:
Tylko że teraz na wakacje coś innego w priorytetach ;)

:
Dobra, świetny nuras, taki prawdziwy nuras gdzie nie zastanawiasz się czy ząłozyć go na nato czy na customa ze skóry bo pasuje tylko brandzol i już :)
Koperta rewelacja. Naprawdę nie masz się do czego przyczepić? Takie super wykonanie?
Jak świeci?

Foch und Ch.
:
Od czterech dni mam go na ręku, obejrzany dokładnie ze wszystkich stron :grin: . Wykonanie perfekcyjne. Sprawia wrażenie kawału żelaza na ręku i taki jest. Idealnie leży na nadgarstku. Bransoleta nie uwiera. Wielki nie jest, mimo podanych rozmiarów. Koperta lekko zwęża się ku górze, więc optycznie (bezel 43mm) sprawia wrażenie mniejszego. Mógłby być nawet ciut większy :mrgreen: .
Zdjęcie lumki ze strony producenta (i faktycznie tak świeci, nie jest to Citizen :smile: , ale światełko jest całkiem mocne):


:
Wygląda bardzo solidne, świetny zegar.

:
Miałem napisać ,że bardzo Citizenowaty(to żadna ujma,tak mi się po prostu kojarzy)...ale napiszę ,że po prostu kawał fajnego zegara..

Blaz
[Usunięty]
:
Bardzo mnie się podobuje. Bo to niby bydlę, a w rzeczywistości proporcje koperty są dobrze dobrane. I ta pomarańczka! :shock: Gdyby nie te nietypowe uszy to już bym się na niego skusił...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.